Перетяжка м’яких меблів своїми руками

 
 Перетяжка мягкой мебели своими руками

Цілком логічно, що м’які меблі зношується набагато швидше дерев’яною. Навіть якщо це дійсно хороша тканина або натуральна шкіра, їм доводиться витримувати стільки лиха, що втрачається зовнішній вигляд і сам матеріал поступово рветься.

Необережний господар може впустити на меблі сигарету, а кішки і собаки з радістю точать про меблі кігтики, та й діти не будуть дуже акуратними з м’якими меблями. Якщо в перший день вона виглядає ідеально, то поступово буде втрачати зовнішній вигляд і цілісність. Рано або пізно встає питання про необхідність міняти меблі, хоча у цієї процедури є одна цікава альтернатива — перетяжка м’яких меблів. Безумовно, це не сама проста процедура, але спробувати варто. В рамках проведення цієї процедури вас чекає відразу два виклику:

  • заощадити на звернення до фахівців з перетяжки;
  • заощадити на повну заміну меблів;
  • довести собі, що, взявшись навіть за зовсім нову справу, не опускаєте руки і прагнете до максимальної якості;
  • змінити дизайн меблів за рахунок заміни матеріалу і кольору.

Зняття оббивки

Перед нами перша і, мабуть, найпростіша процедура. Необхідно підчепити скоби, вбиті в меблі, за допомогою викрутки — це дуже просто. Далі, необхідно підчепити їх плоскогубцями і витягнути — намагайтеся не робити цього пальцями, тому що ви даєте їм зайве навантаження на самому початку проведених робіт — вони вам ще знадобляться.

Розкрій

Для того, щоб домогтися точного повторення початкової форми оббивки, необхідно провести досить просту і зрозумілу процедуру — прикладаємо стару тканину до нового матеріалу. Тепер потрібно взяти кравець крейда, або замінити його невеликим шматочком господарського мила — переносимо контур. Не буде зайвим залишити пропуски — достатньо 2-3 см для того, щоб був потрібний запас тканини.

Не втрачайте часу і займіться вирізкою заготовки. Щоб не почалося переріз кромки, необхідно обмітати її за допомогою швейної машини — це не найскладніша процедура, так що ви обов’язково впораєтеся. Коли всі процедури завершені, обов’язково перевірте результат – у нової оббивки не повинно бути слабких місць, тому що подальше активне використання меблів обов’язково їх виявить і це не буде приємним сюрпризом для вас, можете повірити.

Перетяжка

Логічніше починати перетяжку з лицьової частини меблів. Не потрібно поспішати — акуратно підходите до справи і починайте рухатися до звороті. Надлишки матеріалу буде дуже легко заховати ззаду: можна підвернути всередину, можна нашити подвійним шаром, можна відрізати. Пам’ятайте про те, що зайво натягувати тканину ні в якому разі не потрібно — тоді термін служби значно зменшиться.

Відмінна риса є використання шурупів-саморізів в якості фіксаторів — щоб вони не стали причиною розриву тканини, потрібно вкручувати їх дуже сильно, щоб вони саме входили у каркас на пару сантиметрів. З іншого боку, ні один інший варіант фіксації просто не може зрівнятися з використанням будівельного степлера.

Фарбування шкіряних меблів

У випадку з шкіряними меблями з’являється ще одна досить корисна ідея. Справа в тому, що у вас є можливість пофарбувати її, приховавши тим самим потертості. Дійсно пошкодити шкіряні меблі складно, тому легко припустити, що справа саме в подряпини і потертості. Пам’ятайте про те, що дане рішення хоч і є дуже зручним, але все одно вимагає від вас уважного ставлення до кожного етапу. Починається все з ретельного очищення і знежирення. Для цього використовуйте мильний розчин, а також протріть додатково спиртом. По суті, очищення шкіри від забруднень – ключовий етап, тому що подальше фарбування не викликає проблем.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні