Переваги і недоліки будівництва каркасних будинків

 
 Преимущества и недостатки строительства каркасных домов

Будь-який вид будівництва має ряд недоліків, і зведення каркасних споруд не є винятком. Даний вид будівництва набирає популярність в Європі і США. На просторах інтернету можна знайти безліч негативних відгуків. Хтось каже, що каркасний будинок – це сарай з картону, хтось додає, що подібна будова здатне виділяти шкідливі речовини. Давайте розглянемо, чи справді все так погано, як кажуть.

Недоліки будови

У всьому світі не знайдеться надійних речей, що вже говорити про житло людини. Цим спорудам притаманні деякі особливості, які створюються завдяки створеному образу. Якщо розглядати жителів США, то американці дуже легкі на підйом. Вони не звикли жити в одному будинку тривалий час. У рідкісних випадках одиниці доживають своє життя в одному будинку. Їм властиво постійно змінювати місце проживання. Якщо ж розглядати цінностей жителів Європи, то вони в деяких сенсах схожі з нами. Для них будинок так само є родовим гніздом. В ньому одночасно можуть жити не одне покоління, а відразу декілька. Основна частина коштів вкладається у підтримання будинку в хорошому стані, що б він прослужив якомога довше і радував своїх мешканців ще довгі роки. Єдине, що об’єднує в даному випадку американців і європейців – це вибір однакових типів будівель.

З кожним роком в Європі зростає популярність приватних будинків, тим самим підвищуючи попит на каркасні будівлі. Будівництво за каркасною технологією використовується не тільки для зведення будівель в особистих цілях, але і для закладів громадського значення. Тут вже можна поставити під сумнів висловлювання людей в мережі Інтернет. Адже якщо так погано, то хіба каркасне будівництво будинків користувався такою популярністю в багатьох країнах?

До основного мінусів відноситься тільки те, що немає кваліфікованих фахівців. Не варто впадати у відчай. Завдяки підвищенню попиту збільшиться і чисельність професіоналів, які зможуть надавати та надавати свої послуги якісно.

Зверніть увагу! При дотриманні всіх встановлених технологій в процесі будівельних робіт, будинок може бути цілком якісним і не поступатися в якості дерев’яної будови.

Переваги каркасних будівель

Розглянемо основні переваги каркасного будови:

 • Можна значно заощадити на фундаменті. Завдяки тому, що вся конструкція має невелику вагу, можна заощадити на зведенні фундаменту.
 • Швидкі терміни монтажу. Звести будинок з нуля можна всього за кілька місяців.
 • Не потрібно чекати усадки. Якщо будинок зводиться з дерева або цегли, то йому потрібен деякий час для усадки, для цього процесу буде потрібно приблизно рік. В процесі усадки не можна займатися вирівнюванням стін і їх утепленням. Тому, в’їхати в новий будинок представиться можливість не раніше, ніж через пару років. Перевага каркасного будинку в тому, що мешканці можуть у нього оселитися після закінчення монтажу. Час для усадки в цьому випадку не буде потрібно.
 • Для будівництва не потрібна спеціальна техніка, що б здійснювати підйом деталей.
 • Такі будови вважаються екологічно чистими, так як містять тільки натуральні матеріали.
 • В процесі будівельних робіт можна заховати всі комунікації між стінами.
 • На даний вид будови є гарантія до 50 років, якщо правильно за ним доглядати, то він може прослужити до 100 років.
 • У випадку, якщо потрібно перепланування. То це не потягне за собою додаткових витрат і можливих руйнувань в процесі робіт.

Ризики існують на будь-якому етапі роботи – це можуть бути як недобросовісні будівельники, так і неякісний матеріал, які неправильно зберігали. Для того, що б будинок прослужив довгі роки, потрібно дотримуватися всіх стандартів і самостійно контролювати всі етапи робіт.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні