Переваги металевих меблів

 
 Преимущества металлической мебели

Сьогодні сфера застосування металевих меблів широка – на роботі і в підсобному приміщенні, в різних цехах і складах. Спектр застосування їх широкий, але які саме переваги самі виробники і користувачі можуть поставити в актив пропонованої на сайті ferocon.ua металевих меблів? Далі розглянемо основні.

Практичність понад усе

Якщо говорити про класику, а саме меблів з ДСП або дерева, то перевага, пріоритет металевої буде очевидною – сам матеріал і сучасні технології дозволяють багаторазово збирати і розбирати її. Плюс до всього навіть при багаторазовому переїзді вона не буде піддаватися таким пошкоджень як дерев’яна, зроблена з ДСП.

Плюс до всього меблі з ДСП поступово може розбовтуватися, починає розсихатися і скрипіти, приходити в не найкращий стан. Металеву набагато складніше зламати, вона довше залишається у первинному вигляді, простіше підлягає ремонту і в короткі терміни повернути первозданний, презентабельний вигляд.

Довговічність

Саме довговічність можна назвати другим безперечною якістю представленої меблів. Наприклад, на дерев’яну меблі багато виробники дають терміни експлуатації в межах 5-10 років. У той час як металева прослужить на гарантії все 20-30. Вона не буде страждати від вологи, температур і так далі. При цьому якісно виконана фурнітура допоможе доповнити картинку, особливий шар напилення – забезпечує надійність проти подряпин.

Важливо! Не варто думати, то метал – це старомодно і негарно, оскільки сучасні технології роблять чудеса.

Міцність

Виробники завжди проводять відповідні випробування на предмет надійності і міцності, якість. Тому вони надійно витримують близько 50 000 циклів відкриття/закриття. Крім цього самі ящики здатні витримувати чималі навантаження ваги, до 30 кілограм на ящики і до 60 на полиці.

Функціональність

Висока функціональність в процесі експлуатації – також чималий плюс в даній меблів. Металеві шафи і стелажі не просто надійні в експлуатації, вони допомагають без проблем впорядкувати простір і розставити всі документи по своїх місцях. А якщо він втрачений або потрапив до рук сторонніх осіб – це загрожує втратою клієнтів, а не тільки самого договору чи декларації, репутації фірми.

Тому легкість пошуку і зручна для співробітника сортування – досягається шляхом зручного розташування картотек і файлів в окремих підвісного типу папках, організовуючи так швидкий доступ до них. Тому при користуванні такою меблями можна не боятися, що документація буде загублена, потрапить у руки третіх осіб.

Важливо! При виборі меблів важливо враховувати й те, наскільки вона безпечна для співробітника.

Екологічність

В силу того, що більша кількість меблів з дерева – це виключно ДСП, просочених смолами, то вони можуть чинити негативний вплив на людини, його здоров’я. Якщо хтось із співробітників страждає алергією – довгий контакт з джерелами роздратування може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям.

Напади задушення і кашлю, набряки, почервоніння обличчя і рук – результат впливу алергенів. Тому так важливо брати до уваги даний момент при виборі меблів. Металеві шафи і стелажі виготовляють з натуральних сплавів, так і за вартістю вони не будуть коштувати дорожче дерев’яних меблів.

Плюс до всього вона має сучасний, презентабельний зовнішній вигляд, тому гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. Саме ці моменти наочно показують, наскільки металеві меблі виграє перед дерев’яною. При цьому, не кидаючись зухвало своїм виглядом в очі, буде служити вам довгий час. Адже зовнішній вигляд офісу – це візитка компанії.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні