Побудувати будинок з оциліндрованої колоди в Москві: ціни та фото

Сучасний ринок багатий матеріалами та товарами для зведення будівель різних типів. Для будівництва приватного житла люди вибирають, звичний для всіх цегла, газобетонні або керамзитобетонні блоки, каркасні панелі і багато що інше. Але одним з найбільш популярних матеріалів вважається традиційна деревина. Така популярність пояснюється тим, що дерев’яне житло володіє високим рівнем екологічної безпеки, а сучасні технології обробки деревини дозволяють мінімізувати недоліки будівельного матеріалу. Саме тому дерев’яні домобудівництва виграють у будівель з інших матеріалів, яким би складним і перспективним був їхній проект.

Відео опис

Сьогодні ми обговоримо будинку з оцилиндрованного колоди. Скільки обійдеться такий будинок під ключ? Розбираємо етапи будівництва будинку з ОЦБ і вартість будинку під ключ у цьому відео:

Докладніше про технології будівництва з оциліндрованої колоди ви можете прочитати в нашій статті «Будівництво будинків з оциліндрованої колоди – нестаріюча класика серед сучасних будівельних матеріалів». Тут ми розповімо про нюанси, які варто знати при бажанні придбати будинок з оциліндрованої колоди «під ключ»

Построить дом из оцилиндрованного бревна в Москве: цены и фото

Будинок з оциліндрованої колоди
Джерело ssa.ru

Можливості придбання будинку з оциліндрованої колоди «під ключ»

Сучасний темп життя настільки швидкий, що люди часто не мають можливості займатися будівництвом власного будинку, але дуже хочуть обзавестися власним заміським котеджем. Сьогодні у подібної проблеми є рішення — можна замовити будівництво будинку «під ключ». У такому випадку компанія-виконавець візьме на себе усі питання будівництва від підготовки проекту до фінішної обробки готового будови.

Пропонуючи широкий спектр послуг, компанії тісно взаємодіють з клієнтами, при цьому у замовника відсутня необхідність безпосередньої участі в будівельному процесі.

Якщо ви вирішили придбати будинок з оциліндрованої колоди, то покупка «під ключ» буде хорошим варіантом. Незважаючи на те, що зведення будівлі з оциліндрованої колоди не надто складний процес, який не вимагає спеціальної будівельної техніки, краще довірити роботу з деревиною професіоналам.

Сьогодні замовити «під ключ» можна і невеликий будинок з оциліндрованої колоди 6х8, і двоповерховий заміський котедж – все залежить тільки від бажань і фінансових можливостей замовника.

Построить дом из оцилиндрованного бревна в Москве: цены и фото

Котедж з оциліндрованої колоди з верандою
Джерело zagorod.ru

Переваги і недоліки придбання будинку з оциліндрованої колоди під ключ

Незважаючи на те, що оциліндрований брус – матеріал, з яким легко працювати, для того щоб результат виправдав очікування, потрібна наявність низки певних навичок і знань. Саме тому люди і звертаються компанії, які пропонують побудувати будинок з оциліндрованої колоди «під ключ».

Плюси придбання домоволодіння «під ключ»

 • Значна економія часу і сил замовника. Замовнику, взагалі, не обов’язково вирішувати технічні питання, вникати в складання проекту, продумувати доставку матеріалу.
 • Будівництво під ключ передбачає грамотне складання проекту з урахуванням особливостей місцевості, в якій був зведений будинок.
 • Укладення договору і складання кошторису з докладним описом всіх витрат, виступає для замовника захистом від фінансових ризиків.
 • Спрощується контроль над будівництвом. Всі проблеми щодо термінів, якості, етапів робіт вирішуються з одним виконавцем. При цьому прответственность за неналежне виконання зобов’язань, також, лежить на одній компанії.
 • Будинок здається з вставленими вікнами і дверима, підведеними комунікаціями, проведеними оздоблювальними роботами, тобто жити в ньому можна буде відразу після здачі.

Построить дом из оцилиндрованного бревна в Москве: цены и фото

Невеликий дерев’яний будинок
Джерело venets.net

Всі переваги замовлення будинки «під ключ» вказують на те, що такий варіант простіше і зручніше, ніж замовляти роботи окремо, або, що ще важче, будувати самому. Краще довіритися одній фірмі, але отримати гідне житло в найкоротші терміни.

Построить дом из оцилиндрованного бревна в Москве: цены и фото

Будинок з оциліндрованої колоди в процесі усадки
Джерело www.campingmanitoulin.com

Терміни будівництва – на що звернути особливу увагу?

При придбанні будинку з оциліндрованої колоди «під ключ» у договорі обов’язково прописується термін всього будівництва, а також строки виконання окремих видів робіт. Важливо, щоб терміни були, так би мовити, реальними – якщо в угоді закладено мало часу на будівництво, це приведе до постійного перенесення періоду здачі будови. Саме тому тут потрібно звернути увагу на наступні моменти:

 • Нормальний термін для зведення фундаменту – 2 дні без сушіння. При хороших погодних умовах бетонну основу висохне не раніше, ніж через 3 тижні, а в разі дощів і холоду – мінімум через 4-5.
 • Процес безпосереднього будівництва в середньому триває 3 тижні.
 • При купівлі дерев’яного будинку дуже важливо передбачити час на усадку будівлі (процес висихання деревини при природній температурі повітря і вологості, який триває не менше півроку). Якщо знехтувати цим пунктом, в’їхати в будинок раніше і почати його опалювати, то велика ймовірність сильної деформації будови.
 • Терміни зведення даху, встановлення вікон, дверей, оздоблювальних робіт теж повинні бути вказані з урахуванням періоду усадки будівлі.

Построить дом из оцилиндрованного бревна в Москве: цены и фото

Дачний будиночок з оциліндрованного колоди в процесі будівництва
Джерело thetvmom.com

Типові помилки та недоліки при будівництві будинку з оциліндрованого брусу

Звичайно, при зверненні в будівельну компанію, вас будуть запевняти про високий якості використовуваних фірмою матеріалів і проведених нею робіт. Однак, від контролю над будівельним процесом не варто відмовлятися – це дозволить уникнути багатьох помилок, які практично неможливо усунути після закінчення будівництва.

Серед найбільш поширених помилок будівельних компаній можна виділити:

 • Недоліки проектування. Нерідко при складанні проекту не враховується необхідна віддаленість дерев’яного будови від інших будівель. Через підвищену пожежонебезпеку дерева, будинки з оциліндрованої колоди не можна будувати ближче 15 метрів один від одного. Причому це правило стосується не тільки розташування відносно сусідніх домоволодінь, але і віддаленість будинку від власних надвірних будівель – лазні, альтанки, будиночки для садового інвентарю.
 • Помилки зведення фундаменту. Нерідко будівельники нехтують певними правилами заливки фундаментної основи, з-за чого основу будинку стає нерівним (відхилення фундаменту від горизонтальної лінії не повинно перевищувати 20 мм). Також, поширеним недоліком є відсутність підставі необхідної кількості вентиляційних отворів – це може стати причиною цвілі і загнивання стін, адже без належної вентиляції під підставою скупчуються водяні пари.
 • Відсутність вентиляції на горищі. Правильна вентиляція горищного простору двосхилого даху передбачає отвори на звісах покрівлі (частинах даху, які виходять за межі стін будинку) і біля конька (балки, розташованої на перетині двох скатів даху).
 • Відсутність обробки пиломатеріалу антисептиками. Грубе порушення технології обробки деревини, з-за якого колоди покриваються цвіллю і швидко починають гнити.
 • Використання при збірці зрубу залізних, а не дерев’яних нагелів (спеціальних цвяхів для зрубу), загрожує таким явищем, як «зависання деревини на нагелях» (коли дерево стискається, а нагель залишається початкового розміру. Подібне «зависання» призводить до утворення великої кількості щілин в зрубі. Також, поширеною помилкою є використанням меншої кількості нагелів, ніж зазначено в проекті, або їх занадто далеке розташування. Нагелі повинні розташовуватися не далі ніж в півтора метрах один від одного, інакше при усадці зруб може сильно деформуватися. А це нерідко призводить до серйозних пошкоджень всієї конструкції будівлі.
 • Построить дом из оцилиндрованного бревна в Москве: цены и фото

  Котедж з оциліндрованої колоди за індивідуальним проектом
  Джерело woodandcolor.ru

  Ціни на будинки з оциліндрованої колоди

  Будинки з оциліндрованої колоди навіть при замовленні «під ключ» коштують порівняно недорого. Однак, варто врахувати, що такий спосіб будівництва – комплексне рішення, яке може змінюватися залежно від бажань замовника. Саме тому навіть однакові по площі будівлі можуть відрізнятися за ціною.

  Важливо також пам’ятати, що на вартість зрубу відчутно впливають характеристики самого колоди: значення має товщина, метод рубки, показник вологості, доставка матеріалу. Також при визначенні вартості має значення наявність в проекті додаткових елементів будови, таких як еркер, веранда, мансарда тощо.

  У середньому ціна на одноповерховий будинок з оциліндрованої колоди площею до 100 м2 варіюється в діапазоні 1200-1800 тисяч рублів. Нерідко компанії пропонують елітні будинки з колод, ціна на які може доходити до 6 мільйонів рублів.

  Відео опис

  Будівництво будинків з оциліндрованої колоди поширене по всій Росії. Такі будинки екологічно безпечні і теплі, вони не вимагають зовнішньої або внутрішньої обробки, так і за ціною цілком доступні. Їх часто вибирають цінителі натуральної природної краси, щоб у своїй галасливої міського життя знайти місце для заспокоєння і єднання з природою.

  А так само на нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків з оциліндрованного колоди від будівельних компаній, представлених на виставці будинків Малоповерхова Країна.

  Оцінок 0