Показання лічильника за електроенергію: способи передачі інформації з лічильника

Показання лічильника за електроенергію – це число, що дозволяє судити про кількість використаної електричної енергії жителем (мешканцями) квартири (будинки) за звітний місячний період часу. Завдяки автоматизації цього процесу та надання користувачам можливості вибирати варіант передачі таких энергоданных, можна економити свій час і не турбуватися про регулярність формування рахунків на оплату електроенергії, а також роздруковувати розшифровку зміни показань, поточний баланс і величину заборгованості (якщо така є).

Показания счетчика за электроэнергию: способы передачи информации со счетчика

Що таке показання електролічильника

Як можна передавати інформацію з лічильника

Передача показань лічильників електроенергії в обслуговуючу фізична особа енергетичну компанію здійснюється одним з доступних способів. Потрібно:

 • Зателефонувати за контактним телефоном «Мосенергозбуту» (+7(499)5509550, +7 (495)9819819, 8(495)9819819, 8(800)5500055).

 • Заповнити квитанцію і кинути її в спеціальний ящик організації, що контролює оплату за спожиту енергію.

 • Вказати дані лічильника в онлайн-кабінеті на офіційному сайті mosenergosbyt.ru.

 • Встановити лічильник нового зразка, який передає дані автоматично, з допомогою IVR.

 • Щоб правильно передати інформацію по електричному лічильнику 1-м, 2-м або 3-ім способом, потрібно попередньо грамотно записати показання електроенергії. Для цього мешканцям столиці і Московської області буде потрібно фіксувати на папері всі цифри з табло лічильника, розташовані до коми, і з 15-го до 26-го числа звітного календарного місяця передавати їх зручним способом.

  Показания счетчика за электроэнергию: способы передачи информации со счетчика

  Запис цифр з екрану електролічильника

  На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу розрахунку і проведення електротехнічних робіт будь-якої складності. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

  Як зробити передачу в інтерактивному кабінеті

  Як передати показання лічильника електроенергії через інтернет? Для проведення зазначеної операції дистанційно, потрібно пройти швидку реєстрацію на http://my.mosenergosbyt.ru/, вказавши персональну інформацію, контактні дані, адресу, а також інформацію про лічильнику і назва електронної пошти для підтвердження. Після цього ви зможете:

  • контролювати кількість споживаної електроенергії за допомогою віддаленого доступу через ноутбук, персональний комп’ютер, смартфон (щоб передати показання за електроенергію, відшукайте у Особистому кабінеті розділ «Мій лічильник», далі перейдіть в підрозділ «Передача показань» і впишіть актуальні дані з використаної електроенергії);

  • дивитися деталізацію рахунку;

  • замовляти послуги, що надаються «МЕМ»;

  • керувати одним або більше рахунками;

  • отримувати корисну інформацію на електронну пошту, в тому числі актуальні дані про пільги, тарифи;

  • оплачувати рахунки за електроенергію без комісії.

  Показания счетчика за электроэнергию: способы передачи информации со счетчика

  Особистий кабінет (реєстрація)

  Крім використання ЛК на ноутбуці чи комп’ютері з доступом в інтернет, додаток для введення показань лічильників електроенергії також можна скачати і встановити на смартфон (є платформа для ОС ОС Android або IOS, завантажувані з магазинів за посиланнями:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.tii.lkk

  і

  http://itunes.apple.com/ru/app/mosenergosbyt/id544123637 відповідно.

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про електропроводку в дерев’яному будинку – особливості та нюанси.

  Як повідомити дані по телефону

  Щоб передати інформацію за кількістю витраченого електрики за минулий місяць, зателефонуйте на телефон гарячої лінії +74959819819 або +74995509550. Переконавшись, що ви набрали вірний номер і вислухавши автоматичне вітання від системи, скористайтеся підказками автовідповідача (якщо ви подзвонили по телефону, що підтримує тональний вибір варіанти подальших дій) або чітко промовте «Передача показань» або «Свідчення».

  Коли система розпізнає ваш голос і вимовлену фразу, вона перекине вас в режим передачі даних. Далі таким же способом чітко вимовте (введіть) цифри по одній, заздалегідь записані з вашого лічильника електричної енергії.

  Показания счетчика за электроэнергию: способы передачи информации со счетчикапоказання електроенергії

  Як повідомити показання по телефону?

  Як позбавити себе від передачі показань лічильника

  «Мосэнергосбыт» почав установку лічильників нового зразка. Вони дозволяють повністю автоматизувати складний, на перший погляд, процес постійної щомісячної передачі показань кількості використаної електричної енергії та в екстреному випадку відключають електрику в квартирі (будинку) по віддаленій команді власника.

  Після установки кваліфікованим майстром такого лічильника, а також його подальшою офіційної пломбування, можна виробляти першу передачу даних лічильника. Для цього спочатку необхідно створити в інтернеті на сайті організації особистий кабінет, після чого натиснути на кнопку зі спеціальним умовним позначенням, розташовану на лицьовій панелі нового приладу.

  Зайдіть в особистий віртуальний кабінет, почекавши від двадцяти хвилин до півгодини, перевіривши, чи прийшло нове повідомлення. Якщо таке повідомлення не прийшло, повторіть ті ж дії, поки не досягнете успіху. Після цього дані кожного місяця будуть автоматично передаватися в компанію «Мосэнергосбыт».

  Показания счетчика за электроэнергию: способы передачи информации со счетчика

  Автоматична передача

  Відео опис

  Відео про те, як працюють лічильники нового покоління:

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про електричний котел для опалення приватного будинку.

  Висновок – оплата рахунку

  Щоб здійснити оплату рахунку за тими показниками, які були передані в компанію «Мосэнергосбыт», потрібно дочекатися отримання оформленої квитанції поштою. З нею можна йти в банк для оплати в касі. При наявності платіжної картки є можливість оплачувати такі рахунки віддалено, не виходячи з будинку в спеціальному розділі особистого кабінету.

  Ще трохи уваги!

  Напишіть в коментарях, наскільки для вас комфортно передавати показники лічильників через онлайн сервіси і наскільки зручно освоювати цю процедуру?

  Оцінок 0