Поради по підключенню світлодіодної стрічки

 
 Советы по подключению светодиодной ленты

Популярність сучасної світлодіодної стрічки не викликає жодних сумнівів. Фахівці створили чудовий продукт, який тепер дуже добре вписується в задачі сучасної зовнішньої реклами. Основа даного пристрою — спеціальна гнучка смуга, на якій і розташовані світлодіоди. Сама стрічка дуже довговічна і не потребує взагалі ніякого догляду, тому популярність цього засобу продовжує тільки зростати. Фахівці, до того ж, не просто змогли створити таке сучасне обладнання, але і додали дрібні приємні бонуси. Один з таких бонусів — двосторонній скотч, розташувався на зворотному боці стрічки — тепер монтаж буде ще більш простою процедурою.

До того ж, поступово з’явився досить значний асортимент цієї продукції. Тепер можна вибирати моделі з теплим або холодним світлом, а також різноманітних квітів, або їх комбінацій — все це виливається в просто величезні каталоги. Це можуть бути різні виробники, або різне число діодів на метр.

Самостійне підключення стрічки

Для того, щоб забезпечити світлодіодну стрічку харчуванням, буде потрібно постійний струм з напругою або 12, або 24 Ст. Як ви вже здогадалися, разом зі світлодіодною стрічкою потрібно придбати спеціальний трансформатор — тільки з його допомогою можна буде домогтися перетворення напруги під роботу стрічки.

Дуже добре, що виробники сучасних блоків живлення приділили увагу і цього питання, створивши і виставивши на ринок досить велика кількість дуже цікавих моделей. Або вам знадобиться повноцінна консультація фахівців, яких потрібно самостійно оцінювати відповідну потужність блоку живлення: цей показник заснований на потужності стрічки. Виробники стрічок прикріплюють до продукції спеціальні паспорти, а також роблять маркування з найважливішими технічними характеристиками, так що з роками ця процедура тільки спрощується.

Чого не варто робити

Отже, щоб все пройшло дійсно добре, потрібно не тільки більш-менш дружити з електрикою, але і врахувати речі, які зазвичай приходять тільки з досвідом:

  • можливість змінювати довжину стрічки є просто чудовою опцією, але робити цього не можна, якщо ви ще не врахували, що стрічку можна різати тільки через строго певні відстані. Ґрунтуватися це відстань буде на кількості діодів;
  • крім цього, дуже уважно потрібно стежити за дотриманням полярності. Справді, перед нами напівпровідниковий пристрій, на відміну від тих же ламп розжарювання. З іншого боку, боятися братися за цю роботу не буде приводу — навіть якщо ви зробите помилку, зі стрічкою нічого не трапиться. Просто ви повинні знати, що якщо світлодіодна стрічка пропонована за посиланням раптом не працює — можливо це неправильне підключення живлять проводів і їх потрібно поміняти;
  • у вас є можливість навчитися правильно з’єднувати окремі частини світлодіодної стрічки. Цей навик не буває зайвим, але буде корисним. Пам’ятайте про те, що для успішної пайки дуже важливо зачистити і залудити кінці двох стрічок. З’єднання виконується за допомогою проводів, діаметр яких не повинен бути більше 0,5 мм2.

У будь-якому випадку, ви виберете цей варіант чи ні, а в якості і зручності сучасної світлодіодної стрічки можна не сумніватися. У вас є можливість робити її коротше або нарощувати. Стрічка буде приймати абсолютно будь-яку форму, підходить для створення дійсно цікавих візерунків і використання в навіть самих складних місцях. За допомогою такої стрічки можна створювати підсвічування кухні, акваріума, підвісних стель – скрізь, де як вам здається, ця стрічка буде доречною, цілком можна її застосувати.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні