Поради щодо вибору дзеркала в ванну кімнату

 
 Советы по выбору зеркала в ванную комнату

Уявити собі ванну кімнату в наш час без дзеркала вже неможливо. Воно є невід’ємним атрибутом, без якого неможливо повноцінно привести себе в порядок. Крім виконання практичної та декоративної функції, дзеркало допомагає візуально збільшити простір. Тому, щоб правильно підібрати цей важливий елемент ванної, необхідно звернути увагу на наступні поради.

Оцінка параметрів ванної кімнати

Перед тим як поїхати за новим дзеркалом або виготовити дзеркало Liberta, необхідно визначитися з місцем, де буде знаходитися нове дзеркало. Якщо Ви господар великої ванної кімнати, то це питання для Вас актуальне, адже Ви можете вибрати дзеркало хоч на всю стіну. Але, а якщо Ваша кімната ледве вміщає в собі всі необхідні речі, то, очевидно, що воно займе місце над умивальником.

Важливо! Варто пам’ятати, що дзеркало не тільки повинна добре вписуватися в інтер’єр, але і могло виконувати свою основну функцію. Тобто, воно має висіти так, щоб Ви могли безперешкодно дивитись в нього.

Габарити дзеркала

Якщо майбутнє місце для дзеркало зумовлено, значить можна переходити до його майбутнім розмірами. Якщо воно буде знаходитися безпосередньо над умивальником, то його ширина не повинна бути більше цього самого умивальника. Винятками служить овальне, кругле, а також дзеркало неправильної форми. Головне, що необхідно врахувати, так це те, щоб предмети ванної кімнати і дзеркало були пропорційні між собою, а також гармонійно виглядали.

Якщо необхідних розмірів магазині не знайшлося, можна звернутися в майстерню або на виробництво, де Вам виріжуть дзеркало необхідного розміру.

Зверніть увагу! Коли Ви йдете в магазин за дзеркало, не забудьте про виміри. Можна вимірювати не тільки чіткі габарити, але і врахувати невелику похибку. Ваші розміри можуть виглядати як 70-90 см на 100-140 див. За такими параметрами знайти дзеркало набагато простіше.

Функціональність і стиль

Коли вже вибирають дзеркало, однозначно знають, до якого стилю буде належати ванна кімната. Стиль і колір кімнати грають важливу роль при виборі дзеркала. Якщо ванна кімната буде в класичному стилі, сюди можуть підійти дзеркала, оформлені у великі рами. Варто пам’ятати, що підсвічування для такого дзеркала немає, значить необхідно подбати про освітлення навколо дзеркала.

Якщо стиль ванної кімнати сучасний, то варіантів зовнішнього вигляду дзеркала – сила-силенна. Така ванна – простір для фантазії. Дзеркало може бути абсолютно будь-якої форми і розміру. Також тут є можливість додатково вмонтувати підсвічування, і також підігрів, який буде запобігати запотівання дзеркала. Чим дорожче модель, тим більш функціональною вона стає. Є дзеркала, які виконують функцію «потайного монітора». При натисканні певної кнопки на вбудованому сенсорі, дзеркало можна перетворити в екран, який можна буде використовувати для перегляду фільмів. Крім цього, деякі дзеркала забезпечені функцією, яка за допомогою WI-FI і Вашого телефону дає можливість слухати музику у ванній кімнаті.

Якість вироби

Важливим критерієм при виборі дзеркала є його якість. Дзеркало не повинно мати відколів і подряпин, пухирців або тріщин. Перелічені характеристики є шлюбом. Також простежити за тим, щоб срібне покриття було рівномірним. Воно зумовлює вологостійкість дзеркала.

Тепер, коли відомі основні принципи, які варто враховувати при виборі дзеркала, можна сміливо купувати варіант, що сподобався, і він ідеально впишеться в інтер’єр Вашої ванної кімнати і буде виконувати свою функцію.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні