Поради щодо вибору оптимального багета для картини

 
 Советы по выбору подходящего багета для картины

Використання багета для картини просто необхідно. Адже він є як би продовженням твори мистецтва, підкреслює і доповнює його. Тому важливо максимально серйозно підійти до питання вибору багета, так як він не повинен виділятися з загального виду твору, бути не разделимым з картиною.

Поради щодо вибору облицювання картини

Важливо розуміти, що різноманітність відтінків і фактур такого виробу безліч. Тому можна легко помилитися з вибором. Купівлю рамки для твору варто здійснювати, орієнтуючись виключно на особливості картини. Якщо ж підлаштовуватися під інтер’єр приміщення, його колірні рішення, можна абсолютно зіпсувати враження про полотні. Існує ймовірність, що картина втратить свою унікальність, і загубиться на тлі простору кімнати.

Потрібно запам’ятати кілька простих правил:

 • Між багетом і полотном повинна бути одна гама кольорів, які будуть доповненням один одного.
 • Стилістика картини і рамки повинна збігатися.
 • Якщо на творі є які-небудь лінії або округлості, він має знайти своє продовження в окантовці картини.
 • Важливо знати, що основною умовою вибору багета є те, що рама не повинна привертати до себе багато уваги, тим самим затьмарюючи картину.

  Основні критерії вибору рами до твору

  Перше, на що варто звернути увагу, це співвідношення розмірів. Маленькі полотно відмінно поєднуються з багетами з широкими бортами представленими на сайті bagetmaster.com.ua. Однак потрібно стежити за тим, щоб рамка була не дуже великою, інакше вся увага цінителя дістанеться саме їй, а картина стане непомітним.

  Глибина підстави повинна бути такою, щоб виділити виріб і приховати підрамник. Для кожного полотна рамку краще вибирати окремо, так як співвідношення таких параметрів завжди різне.

  Потрібно обов’язково враховувати фон того приміщення, де буде висіти твір. Якщо він буде збігатися з кольором, що переважає на полотні, картина загубиться, а багет здатний виправити таку проблему.

  Перед покупкою слід з’ясувати, який відтінок домінує в картині (теплий або холодний). Багет потрібно вибирати теж в цьому тоні. Причому матеріал виконання рами повинен підкреслювати основний елемент в картині. Наприклад, якщо зображено море і корабель, варто купити основу в холодному тоні з дерева. Або наш твір — натюрморт, тоді краще звернути увагу на скляні рамки теплих відтінків.

  Варто відзначити, що різновидів матеріалу для багета багато. Але найпопулярнішим є дерево.

  На підставі переважаючого кольору на полотні також проводиться підбір кольору багета. Бажано, щоб він був все на один-два тони темніше або світліше домінуючого відтінку. Звичайно, контрасти теж використовуються. Але зробити це правильно зможе тільки професіонал в галузі мистецтва.

  Стиль рами для полотна повинен відповідати загальній стилістиці приміщення, де воно буде знаходитись.

  Існує такий варіант додаткового оформлення рами, як паспарту. Це спеціальний прошарок між багетом і картиною, основне призначення якої — створення балансу між стіною і твором. Ширина її може бути різною, залежно від динаміки картини. Однак завжди потрібно стежити за виконанням однієї умови — паспарту не має зливатися з рамою.

  На завершення хотілося б відзначити, що при наявності в кімнаті інших картин і фотографій в рамках, при купівлі багета до нового твору з цим потрібно рахуватися. Тоді можна створити ідеальний баланс між ними.

   

  Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні