Рейтинг будівельних компаній з будівництва заміських будинків в Москві і області, топ кращих, яку компанію вибрати, відгуки

Вибір фірми-підрядника для приватного забудовника завжди залишався складним, болючим моментом. Звичайно, досить просто скористатись сучасними цифровими технологіями і підглянути рейтинг будівельних компаній з будівництва заміських будинків в Москві і області, але цей підхід вимагає якщо не коригування, то доповнення – зовнішні показники, як і вся ситуація в даному секторі, схильна до частих і швидким змінам. Тому базовий алгоритм слід розбавити та іншими параметрами вибору. Але перш за все, важливо чітко уявляти, що ж повинно вийти в результаті. Якщо не зовні, то хоча б на підставі тактильних відчуттів.

Рейтинг строительных компаний по строительству загородных домов в Москве и области, топ лучших, какую компанию выбрать, отзывы

Зовні скромний будинок може бути набагато безпечніше, ніж гарні апартаменти, вишикувані по особливому дизайну. Джерело meteor.com.ua

Вибір як він є

Звичайно, стратегія вирішення питання вибору однозначно говорить на користь великої будівельної компанії. Це грамотно навіть з позиції зниження ризику. Крім того, це терміни, якість, більший діапазон можливостей, чітке дотримання технологій. І ще маса другорядних факторів на кшталт логістичного ланцюжка або грамотного зміни базового проекту. Основні муки вибору починаються вже на тактичному рівні: кого ж віддати перевагу конкретно.

Варто розуміти, що фірма-підрядник, по суті своїй, є інструмент. А чим інструмент краще, професійніше, точніше, тим меншою мірою він універсальний. Так і основна маса будівельних компаній. У них є нехай і не виражена, але явно простежується специфіка.

Відео опис

У цьому відео обговоримо як вибрати будівельну компанію? А НеМихаил дасть свій чек лист по будівництву будинку:

Хтось цілеспрямовано освоїв всі тонкощі традиційного дерев’яного зодчества, якісь організації спеціалізуються на будівництві з великоформатних керамічних блоків. Тому для забудовника перший етап будівництва повинен бути таким: чітко визначитися з пріоритетним технологією будівництва. І, виходячи з цієї інформації, вже підбирати свої критерії запиту: рейтинг компаній по будівництву каркасних будинків може помітно розходитися з топом фірм, орієнтованих на цегляні будинки.

Рейтинг строительных компаний по строительству загородных домов в Москве и области, топ лучших, какую компанию выбрать, отзывы

Будинку по каркасної технології стають все більш затребуваними Джерело hr.aviarydecor.com

Технологій будівництва багато, частина з них споріднені один одному. Але при цьому у кожному конкретному випадку є багато своїх нюансів, недотримання яких може призвести нехай не до глобальних якихось недоробок, але до непотрібних клопотів у процесі експлуатації – цілком.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків від будівельних компаній, представлених на виставці будинків «Малоповерхова Країна».

 • Технологія вибору компанії

 • Щоб знати, яку будівельну компанію вибрати для будівництва дерев’яного будинку, для початку можна відвідати тематичну виставку. Це хороша можливість побачити якісь деталі власні очі, більш точно уявити як виглядає кінцевий варіант, порівняти різних виробників – солідні організації рідко пропускають подібні заходи.

  Другий крок – ознайомитися з рейтингами. На них, як правило, ранжування йде за сукупністю ряду критеріїв. І тут буде цікаво вибрати ті, на які має сенс звернути увагу. І тут як ніде вірна стара істина: з трьох параметрів (швидко, добре, дешево) завжди треба вибирати якісь два – разом вони не вживаються.

  Рейтинг строительных компаний по строительству загородных домов в Москве и области, топ лучших, какую компанию выбрать, отзывы

  У випадку зі зведенням будинку для тривалого проживання – варіант «швидко і дешево» краще розглядати на останньому місці-Джерело taldomstroi.ru

  Далі має сенс ознайомитися з відгуками. Найскладніше тут буде відрізнити чесний, Справжній відгук від оплаченого. Хоча з часом такі способи накрутки рейтингу починають кидатися в очі – в них зайва шаблонність як в оформленні, так і ракурсах огляду. Ну, і якась общная солодкуватість. Як правило, в таких коментарях упущена деталізація, оскільки пишуть люди, мало що представляють ситуацію.

  Варто звернути увагу на час діяльності компанії. Не сказати, що огріхів не буває у старих і заслужених фірм, або щось нове буде свідомо програшним, але все ж це той випадок, коли вік і досвід говорять за себе.

  Відео опис

  На що звертати увагу при виборі забудовника:

  На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу будівництва будинків. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

 • Вибираємо технологію

 • Основних будівельних технологій, застосовуваних в приватному малоповерховому будівництві, порівняно небагато. Решта можна віднести їх варіацій. Правда, найчастіше, ці різновиди можуть кардинально відрізнятися від базової моделі.

  • Цегляне будівництво. Надійний, довговічний варіант. З мінусів: потрібно грунтовний фундамент, терміни будівництва чималі, є деякі проблеми з теплоізоляцією. У більш сучасному варіанті ця технологія передбачає застосування поризованих великогабаритних блоків. У такому варіанті стіни виходять легше, тепліше і дешевше. Але постає проблема зовнішньої і внутрішньої обробки.

  • Традиційні рубані стіни. Чутлива до кваліфікації виконавця. Досить дороге задоволення. Різновид – лафет. Хоча існує варіант, адаптований для масового будівництва – оциліндрована колода. Але останній спосіб вимагає обов’язкового захисту стін, що не зовсім добре позначається на екологічності проекту.

  Рейтинг строительных компаний по строительству загородных домов в Москве и области, топ лучших, какую компанию выбрать, отзывы

  Будинок ручної рубки буде виглядати по-особливому, але також вимагає грамотного підходу до будівництва Джерело belinskiy.net.ru

  Особливості способу в цілому – велика усадка, особливо в перший рік-півтора. Що слід враховувати при обробці і монтажі інженерних комунікацій. При виборі цього варіанту варто так само чітко визначитися з технікою сполучення колод, тому що їх безліч: канадська, норвезька, російська чаша і навіть американська суміш зрубної і каркасної технології.

  • Брусові стіни. Сюди ж можна віднести всі підвиди: профільований, клеєний, пустотіла брус. З переваг – низька продувність стін, практично нульова усадка, непотрібність зовнішньої і внутрішньої обробки, швидкість монтажу. З мінусів – ціна та наявність клею в структурі матеріалу.

  • Каркасні технології. Без особливих змін існували тисячоліття. Хоча сучасні промислові можливості додали кілька варіацій. І до звичного європейського фахверку додалися СІП-панелі в канадсько-фінському варіанті або німецькою – коли на майданчику йде тільки складання з готових панелей, а внутрішня і зовнішня обробка вже передбачена з заводу. З переваг – швидкість зведення, простота, низька монтажна та експлуатаційна вартість, відсутність усадки. З мінусів – потрібна серйозна система вентиляції, оскільки стіни виходять непроникні для вологи та повітря.

  Рейтинг строительных компаний по строительству загородных домов в Москве и области, топ лучших, какую компанию выбрать, отзывы

  Поєднання двох технологій – цегла плюс каркас з дерева Джерело vintovie-svai-spb.com

  Всі ці технології (за винятком цегляної або кам’яної кладки) не вимагають серйозних підстав. Саме тому найчастіше в сучасному будівництві використовують легкі і недорогі пальово-гвинтові фундаменти з ростверком (іноді з арматурним поясом). Взагалі, всі легкі стіни зводяться приблизно за загальним канонам, тому в рейтингу кращих будівельних компаній дерев’яних будинків будуть представлені фірми, що зводять і каркасні варіанти, і більш традиційні – брусові або колод.

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про проекти котеджів в американському стилі.

  Як рекомендація

  Складно для всіх забудовників дати єдиний висновок, конкретно яку ж вибрати компанію для будівництва будинку, але, за відгуками більшості замовників, можна сказати кілька слів про вибір технології:

  • Клеєний брус. Більшість претензій з-за високої вартості, але справжня фінська якість того варто. Найчастіше елітні будинки будують з клеєного бруса, оциліндрованої колоди і клеєного. Деякі виробники додають непересічну послугу – будівництво будинків ручної рубки.

  • Каркасні будинки. Більшою мірою орієнтовані на масового забудовника.

  • Кам’яні будинки. Цегла, піно — та газоблоки – це без сумніву класика домобудівництва, яка буде популярна ще дуже довго.

  Рейтинг строительных компаний по строительству загородных домов в Москве и области, топ лучших, какую компанию выбрать, отзывы

  Вибираючи забудовника головне знати, який будинок хочеться отримати Джерело ckdd.ru

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про етапи будівництва будинку.

  Відео опис

  Як правильно вибрати будівельну компанію і не потрапити до шахраїв? Дивіться у наступному відео:

  Замість висновку

  Неможливо в одному огляді охопити весь ринок послуг – він занадто великий, занадто розвинений, масштабний. Але і в цьому його плюс. Кожен замовник має можливість вибрати те, що йому дійсно підходить і за якістю, і за вартістю.

  Оцінок 0