Рекомендації по вибору надійної фасадної фарби

 
 Рекомендации по выбору надежной фасадной краски 

Завершальним етапом зведення будівлі є декоративне оформлення його фасаду, який є своєрідним обличчям всієї споруди. Крім краси і гармонійного відповідності навколишнього обстановці, зовнішня обробка повинна бути в змозі переносити досить значні експлуатаційні та кліматичні навантаження.

Будівельний ринок пропонує кілька варіантів для фасадної обробки:

 • Натуральний камінь. Таке оформлення відрізняється красою і довговічністю, і реалізується за рахунок приклеювання каменю за допомогою цементного розчину. Ця процедура досить трудомістка і коштує недешево.
 • Штучний камінь. Матеріал створений, як хороша імітація натуральних порід каменю. Відрізняється багатою колірною гамою. З вигляду така обробка практично не відрізняється від натуральної, перевершуючи її за рядом технічних характеристик.
 • Клінкерна плитка. Відмінна імітація цегли. Оформлений з її допомогою фасад отримує особливу стійкість до атмосферних впливів. Більш дешевий варіант, ніж цегла, з таким же рівнем екологічної чистоти.
 • Керамограніт. Кріплення цих міцних і стійких штучних плит зазвичай здійснюється поверх утеплювача. Використовується при створенні вентильованих фасадів.
 • Фасадна дошка, блок-хаус. Це імітація фасадної обробки деревиною (брус, оциліндрована колода). Маючи гарний зовнішній вигляд, цей матеріал володіє також утеплюючими властивостями.
 • Сайдинг. Один із сучасних матеріалів, з допомогою яких найчастіше оформляються фасади. При чудовою міцності і дешевизні, сайдинг здатний відмінно імітувати різні природні матеріали.
 • Штукатурка. Зазвичай такий спосіб застосовується на будинках з блоків. Фінішний шар може бути гладким або декоративним, проте зазвичай покривається фасадною фарбою. Вибір підходящої фарби є дуже важливим моментом, так як далеко не кожен матеріал в змозі протистояти атмосферних і механічних навантажень.
 • Як вибирають фасадну фарбу

  З допомогою фасадної фарби будівля не тільки отримує гарне зовнішнє оформлення, але і додатково захищається від зовнішніх впливів. Особливо це стосується протистояння вологи, яка здатна завдавати серйозної шкоди основного матеріалу стін. У продажу представлені різні види і ціни на фасадну фарбу в Москві, в залежності від матеріалу основи (деревина, метал, бетон, камінь). Такий матеріал повинен бути в змозі переносити перепади температури, механічні дії, сонячні промені. Ще одна важлива властивість для фасадної фарби – здатність до пропуску вологи та повітря в потрібних обсягах.

  Вибираючи підходящий варіант матеріалу для фарбування фасаду, рекомендується уважно вивчити його склад, так як це має безпосередній вплив на експлуатаційні характеристики. Подібні якості характерні для акрилових, силиконоэмульсионных, силикономодифицированных, силікатних і мінеральних сполук.

  Як підібрати колір

  Декоративні характеристики матеріалу безпосередньо впливають на те, як добре можна змішувати відтінки, щоб отримати потрібний колір. Ще однією важливою властивістю фасадної фарби виступає її здатність до відбиття світла. Орієнтиром для вибору підходящого кольору фасадної фарби зазвичай служать поруч розташовані будівлі або загальний ландшафтний фон. У будь-якому випадку, слід попередньо провести випробування на невеликій ділянці фасаду, перш ніж тонувати всі стіни. Важливо також розуміти, що різні фасадні поверхні зазвичай проглядаються під різним кутом, що передбачає необхідність використання властивостей фарби.

  Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні