Ремонт квартири своїми руками. Обробка стін

 
 Ремонт квартиры своими руками. Обработка стен

Не варто приступати до ремонту без підготовки, щоб робота не затягнулася на довгі місяці. Потрібно заздалегідь продумати, які матеріали знадобляться і як буде виглядати кімната після ремонту. Масштаби ремонту залежать від стану квартири, чим старіше житло, тим більше має роботи.

Якщо квартира в занедбаному стані, на стінах скупчуються грибки і цвіль, і без обробки поверхні приступати до обробки не можна. Часто доводиться викликати фахівців і оплачувати їх послуги. У нових квартирах зробити ремонт простіше, головне правильно розрахувати необхідну кількість матеріалів. Далі розглянемо кілька корисних порад з приводу ремонту у квартирі й обробки стін.

Підготовка до комплексного ремонту

Перш ніж приступати до ремонтних робіт необхідно правильно оцінити стан квартири. Починати варто з огляду комунікацій, швидше за все їх доведеться замінити, щоб потім не повертатися до цього питання. Окремо необхідно перевірити стан стін, стель, підлоги. Поверхня повинна бути рівною, інакше оздоблювальні матеріали не прослужать довго.

Застарілі комунікації часто стають причиною затоплення і пожеж в квартирах, тому фахівці радять позбавлятися від старих труб і електропроводки. На стадії проектування зробити це набагато простіше, після доведеться псувати обробку.

Важливо: Перед фарбуванням потрібно повністю замінити сантехніку та інші комунікації, а також вікна і двері. Це сама пильна робота. Після можна пошкодити нові покриття, що призведе до додаткових витрат.

Під час ремонту важливо дотримуватись наміченої послідовності робіт, щоб не виникало додаткових труднощів. Замовити ремонт квартир під ключ в Одесі можна на сайті odsk.od.ua.

Вибір оздоблювальних матеріалів

Оскільки асортимент оздоблювальних матеріалів величезний, без професійної консультації не обійтися. Фахівці підкажуть які матеріали вибрати для стін і стелі, яке підлогове покриття краще. Залишиться тільки підрахувати кількість матеріалів, для цього достатньо виміряти площа кожної кімнати.

Коли матеріали куплені, можна приступати до підготовки кімнати. Необхідно прибрати всі речі, звільнити приміщення, щоб ніщо не заважало працювати. Далі поверхня стін необхідно обробити антисептиками. Коли поверхня просохне стіни грунтують.

Порада: Позбутися від дрібних тріщин та дефектів на стінах можна за допомогою звичайної штукатурки. Матеріал представлений широким асортиментом, можна вибрати штукатурку з урахуванням своїх можливостей.

Вибираючи матеріали потрібно враховувати особливості квартири і свої потреби. Ринок переповнений матеріалами, що покращують теплоізоляцію стін. Є матеріали з відмінною звукоізоляцією і інші спеціальні оздоблювальні матеріали.

Необхідно уважно вивчати упаковку, щоб вибрати відповідні матеріали. Тут же зазначено як правильно розводити і наносити матеріал на поверхню. Якщо слідувати інструкції, проблем під час роботи не виникне.

Вартість ремонту

Кінцева вартість ремонту безпосередньо залежить від обраних матеріалів. Є недорогі класичні матеріали, такі як: штукатурка, фарба, шпалери. Матеріал коштує недорого і володіють всіма необхідними властивостями. Є водонепроникні склади, які використовують для санвузлів та кухонь.

Фахівці радять придивитися до сучасних натяжних стель. Покриття має стильний дизайн, представлена в асортименті і здатне утримувати воду. Якщо квартиру заллють зверху, стеля утримає до 200 літрів води.

На підлогу можна постелити звичайний лінолеум, або замовити ексклюзивний паркет. Монтують підлогове покриття в останню чергу.

Джерело: https://odsk.od.ua/uslugy/remont/remont-kvartir-pod-klyuch

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні