Ремонтуємо свої меблі самостійно

 
 Ремонтируем свою мебель самостоятельно

Домашня меблі, як і будь-яка інша «страждає» з різного приводу. Наприклад, якщо вона розташована безпосередньо біля радіатора опалення, або в квартирі недостатньо вологий повітря – меблі це діє руйнівно. Ще кілька причин, за якими меблі може вийти з ладу:

  • Переїзд або переміщення з одного кута в інший.
  • Термін експлуатації більше 20 років.
  • Допомога комах.

Необхідно якомога швидше усунути пошкодження, тому як залишаючи все як є, меблі зруйнується ще більше і відновлення буде не можливим.

Як прикріпити отклеившийся шпон?

Дуже часто шпон використовують для обклеювання меблів. Дана фурнітура надає меблів певний лиск і не дає їй розсихатися. Однак, незважаючи на це шпон частенько відшаровується. Причиною цьому може служити підвищена вологість у приміщенні. У такому випадку з’являються тріщини, і далі дана фурнітура відшаровується. Що робити в такому випадку?

Найпоширеніший спосіб це взяти праску, аркуш паперу додати все це до шпоні і пройтися по ній гарячим праскою по всій довжині. Якщо дана процедура не допомогла, то необхідно взяти меблевий клей і акуратно пройти їм по всій довжині шпону. Після чого всю поверхню притерти, а залишки клею витерти. Для того щоб приклеєні краю не вибивалися із загальної картини можна підмазати кути шпаклівкою, а після тонувати це все морилкою.

Усунення механічних пошкоджень на лакованих поверхнях меблів

Такі ушкодження в більшості випадків з’являються на кутах меблевої стінки. Що необхідно зробити? У першу чергу потрібно зашпаклювати пошкоджені ділянки, а після обробити грунтовкою. Мастику можна приготувати з допомогою клею і деревної муки. Якщо борошна не знайшлося, то її можна замінити потертим крейдою або тальком.

Якщо на лаковій поверхні утворилася тріщина і існує можливість визначити, який лак використовувався, проблема цілком вирішувана. Спочатку слід обробити пошкодження розчинником або його аналогом.

Якщо поверхня покривалася лаком на основі спирту, то цю проблему можна легко вирішити за допомогою етилового спирту та затирання. Неглибокі подряпини можна обробити спеціальної полірувальної пастою.

Відновлення меблів після «роботи» жуків-точильників

У тих випадках, коли ви виявили на своїй меблів маленькі, круглі дірочки, обов’язково зробіть огляд всього гарнітура, особливо з внутрішньої сторони – це ознака того, що у вашій меблів живуть жуки-точильники. Це загін комах, які люблять підкріпитися виробами з дерева. Після набігів цього безжального «ворога» меблі може прийти в непридатність. Якщо комахи попрацювали грунтовно, то меблі відновити неможливо. Але при незначних пошкодженнях проблему вирішити можна. Першим способом є заміна пошкодженої деталі нової. Наступний спосіб – треба набрати в шприц вазелінового масла і по кілька крапель впорскувати в отвори, після цього вся пошкоджена поверхня замазується воском або мастикою для вікон.

Відновлення зношених та зламаних деталей

Дуже важливо не відкладати ремонт меблів в києві — Kosair на потім, так як меблі в місцях з’єднання може деформуватися і тоді процес відновлення може обійтися в пристойну суму. Якщо ви побачили, що деталі на меблевому гарнітурі з’єднані не щільно, то готуйтеся до лагодження.

Виявлене місце необхідно очистити від залишків старого клею, виконати дану дію можна за допомогою шліфувального паперу. Після цього беремо столярний клей і змащуємо, склеиваемы поверхні і стягаємо дві деталі як можна міцніше. Для посилення ефекту можна використовувати який-небудь вантаж. Позбутися від невеликих щілин можна за допомогою тканинних шматочків, які необхідно просочити клеєм.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні