Роздуми на тему кризи ринку заміського домобудівництва – аналіз минулих років та найближча перспектива

Криза в голові у жінки визначається двома факторами: відсутністю розпродажів в улюбленому магазині і поява нової шуби у сусідки. У чоловіків, як правило, криз не спостерігається, тому що у нього немає мети поневолити весь світ своєю красою та вишуканістю.

Размышления на тему кризиса рынка загородного домостроения – анализ прошлых лет и ближайшая перспектива

Зростаючий долар, що падає нафту, що робити?
Джерело obozrevatel.com

Кризи минулих років та їх вплив на 2018 рік

Історія російської нерухомості пам’ятає 3 яскравих економічні кризи: в 1998, 2008, 2014 роках, коли ціни на житло були настільки доступні, що цим гріх було не скористатися. Саме тоді і спалахнув бум здачі в оренду житла, купленого по червоній ціною.

Думка експерта! Одним з факторів, які говорять про наявні проблеми в економіці, є поява на ринку зимових чобіт-дутиков з 90-х. Саме вони вливаються в ринок тоді, коли люди вже не в змозі забезпечувати себе якісним взуттям: цікаво, що китайці вже за рік знали, що люди будуть купувати в 2019 році.

Безумовно, до сих пір економіка Росії не може піднятися в повній мірі після таких ударів долі, тому якщо проаналізувати показники економіки на сьогоднішній день, більш або менш стабільним ринок нерухомості, очікується років через 5-7.

Сказати, що в даний момент спостерігається гостра криза, було б неправильно. Швидше, той стан, який відбувається зараз, визначається, як уповільнена шизофренія.

Уроки минулого провідними економістами Росії засвоєні погано, а це значить, що швидше за все, російський народ знову зіткнеться з некомпетентністю влади, як кажуть, ніс до носа.

Размышления на тему кризиса рынка загородного домостроения – анализ прошлых лет и ближайшая перспектива

Підкладе чи свиню прийдешній рік Свині
Джерело karoku.com

Чого очікувати в 2019 році?

Ослаблення цін на нерухомість варто очікувати ближче до початку осені – це визначається не тільки закінченням літнього сезону, але і більш стабільним заробітком, по відношенню до долара. Звичайно, політичні фактори, такі як латентні «ігри розуму» з товаришем Порошенко злегка відтягує економіку, але її утримує на плаву вартість нафти і експортні угоди з Китаєм.

Грамотні аналітики рекомендують утриматися від дорогих покупок, принаймні, до осені. Купивши нерухомість навесні 2019 року, ви ризикуєте розщедритися на 10-20% більше, у порівнянні з зимовим сезоном. Має економічний сенс брати тільки рублевий кредит, у розмірі 20-30% від усієї вартості житла і погашати його протягом декількох років.

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які володіють повним циклом власного виробництва, надають послуги без передоплати, надають кредит або розстрочку на будівництво, а також приймають залік кошти материнського капіталу. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Размышления на тему кризиса рынка загородного домостроения – анализ прошлых лет и ближайшая перспектива

Іпотека — кредитне рабство чи шанс?
Джерело kprfrzn.ru

Обстановка в цілому і прогноз на майбутнє

Купівельна спроможність за останні 7 років, значно скоротилася: про це говорить не тільки підняття ПДВ, але і середньостатистична заробітна плата, яка перебуває біля рівня прожиткового мінімуму. На сьогоднішній день, дозволити купівлю нерухомості, може тільки впевнений у собі середній клас, що говорить про сильне розшарування в суспільстві. Як відомо, що, якщо різниця в рівні життя між класами набуває грандіозні масштаби, в економіці починається колапс. І судячи по введених податків, в цілому в 2019 році, легше жити не стане.

Приклад з життя: Жадібний і дуже розважливий Костянтин, все життя збирав гроші. Втративши в 90-ті всі свої заощадження, від розладу почуттів, він став працювати і красти ще більше, щоб заповнити непоправну втрату. Не шкодуючи себе, він відмовився від всіх задоволень життя: зрештою, купивши два котеджі біля Москви, він благополучно помер. А його друг, який все життя пив сивуху, гуляв з жінками, радів життю і вів тлінний спосіб життя – познайомився з красунею і поїхав на острови. Як підсумок, можна сказати, що дехто все ж таки зміг вирвати перо у «птахи щастя» із заднього місця.

Відео опис

Думка експерта приватного домобудівництва про тенденції розвитку сегмента пропонуємо подивитися у відеоматеріалі:

Не сказати, що й раніше люди могли дозволити собі більше, ніж зазвичай, проте, за останні роки, громадяни Росії більше половини доходів витрачають на їжу.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків від кращих будівельних компаній з бездоганною репутацією на ринку. Ви можете вибрати будинок без обробки або з будь-якого сучасного будівельного матеріалу. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Грамотний вихід із ситуації

Стандартним варіантом хоч якось вирішити житлове питання для звичайної людини, є іпотека, яка в першій половині 2019 року буде доступна далеко не кожному.

Незважаючи на те, що більшість банків не ризикує видавати гривневі кредити, існують будівельні організації, які здатні укласти договір про розстрочення платежу при покупці заміської нерухомості. Цей варіант найбільш прийнятний, так як ви не ризикуєте потрапити в халепу з курсами валют, а також можете отримати готовий будинок в найближчі терміни. Єдине, що, мабуть, вам потрібна буде невелика сума для першого внеску та документи, що підтверджують вашу платоспроможність.

Размышления на тему кризиса рынка загородного домостроения – анализ прошлых лет и ближайшая перспектива

Будівництво в розстрочку – реальна допомога і можливість жити поза міста
Джерело 1sucai.com

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про те, чи можливо побудувати дерев’яний будинок вартістю до 1 млн. рублів.

Висновок

Якщо запитати у успішної людини про кризу, він, мабуть, скаже, що його немає, а от якщо поговорити з простим громадянином РФ про економіку, можна дізнатися багато нового.

Першими ознаками, що вказують, що економіка йде на спад, є відтік робочої будівельної сили за кордон і подорожчання путан. І якщо перше вже ніяк не зупиниш, то з другими хоча б можна торгуватися: навіть дружини, в такі періоди стають більш поступливі і припиняють розмови про розлучення, коли дізнаються про зростаючій конкуренції у сфері інтимних послуг.

Оцінок 0