Розміри пральних машин: що потрібно враховувати при покупці

 
 Размеры стиральных машин: что нужно учитывать при покупке

Багато стикалися з ситуацією, коли від покупки пральної машини доводилося відмовлятися, з-за її габаритів. У такому випадку доводиться шукати іншу модель, роблячи ретельні виміри перед покупкою. Розміри пральних машин вважаються одним з ключових критеріїв вибору, тому що техніку потрібно правильно розмістити, щоб вона коректно працювала і була зручною в експлуатації. Як вибрати пральну машину відповідних габаритів, далі розглянемо більш докладно.

Машинки з вертикальним і фронтальним завантаженням

Оскільки пральна машина має специфічну форму, необхідно звертати увагу на три основних параметри: глибину (обсяг), ширину і висоту. В основному при покупці орієнтуються на ширину пральної машини, хоча іноді і висота відіграє важливу роль. Якщо машинку ставлять на кухні, потрібно виміряти висоту до робочої поверхні, інакше вона може не поміститися.

Необхідно враховувати і місце установки пральної машини, щоб вона вписувалася в інтер’єр, не займала зайвого місця і була зручною в експлуатації. Після того як знайдено місце, можна приступати до вимірам. Допоможе вибрати місце і тип завантаження машинки, з урахуванням специфіки приміщення.

Машинки з фронтальним завантаженням користуються великою популярністю і представлені широким асортиментом. Машинки мають стандартну форму і різні розміри. Висота найбільшої моделі досягає 80 см, а ширина – 60 див. Але є і більш компактні варіанти, які підійдуть для невеликих санвузлів або кухонь.

Відрізняються машинки і своїми обсягами, є моделі з завантаженням від трьох і більше кілограм. Під час установки потрібно дивитися, щоб люк вільно відкривався і закривався, інакше з завантаженням білизни виникнуть проблеми. В цьому відношенні машинки з вертикальним завантаженням більш зручні, тому що люк у них розташований нагорі і не доводиться нахилятися.

Ще один плюс вертикальних машинок в тому, що вони не такі широкі. Для невеликих приміщень – це оптимальний варіант. Але при установці машинки потрібно враховувати, що зверху ніяких поличок повісити не вийде, інакше люк просто не відкриється. По функціональності машинки з вертикальним завантаженням нічим не поступаються фронтальним аналогам. Виглядають такі моделі теж стильно.

Як вибрати машинку за розміром?

Майже всі моделі пральних машин стандартні, тому з вибором машинки для дому проблем не виникає. Але якщо власникам потрібна більш потужна машинка, чи планується відкриття пральні, доведеться пошукати більш габаритні моделі. У таких машинках можна прати десятки кілограм білизни, що істотно збільшує продуктивно компанії.

При виборі звичайної пральної машини для дому, треба заздалегідь знайти місце для її встановлення і відштовхуватися від наявної вільної площі і особливостей приміщення. Чим більше в квартирі місця, тим більше ідей для установки і менше обмежень, що стосуються розмірів пральної машини.

Найпростіше поставити машинку у ванній, щоб не довелося проводити труби по всій квартирі. Монтувати тут машинку зручніше, бо поруч є злив. Але якщо ванна і без того невелика, доведеться шукати інші варіанти.

Перед тим як купувати пральну машину тут, необхідно:

  • За допомогою рулетки виміряйте місце, де буде стояти машинка. Потрібно робити заміри з невеликим запасом, щоб не виникало проблем з підключенням.
  • Виміряти дверні прорізи в квартирі, щоб машинку можна було без проблем занести і поставити на місце. Виміри потрібно робити уважно, інакше встановити машинку не вийде.
  • Оглянути труби та електропроводку, щоб машинку можна було поставити і підключити до мережі.

Залишається тільки визначитися з дизайном і необхідними функціями, тому що в сучасних пральних машинах є маса додаткових опцій.

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні