Розрахунок газобетонних блоків на будинок: калькулятор онлайн, стіни з газобетону, фото

Блоки з ніздрюватого бетону користуються популярністю в приватному будівництві. Відмінні фізичні характеристики матеріалу доповнює асортимент розмірів, що дозволяє вибрати лінійні параметри, максимально підходящі для кожного типу стіни або перегородки.

Расчет газобетонных блоков на дом: калькулятор онлайн, стены из газобетона, фото

Розміри блоків можуть бути різними, і підрахунки потрібні кожному виду окремо Джерело remdek.ru

Калькулятор газоблоків для будівництва будинку дозволяє швидко і максимально точно розрахувати потрібну кількість матеріалу у будь величиною: в кубометрах і поштучно. Попередній розрахунок кількості матеріалу дозволяє уявити собі вартість будівництва будинку за певною технологією й оцінити її рентабельність.

Принципи та елементи розрахунку

Для несучих стін використовуються блоки більшого розміру, ніж для внутрішніх перегородок. Товщина зовнішніх стін залежить від кліматичних умов, але в будь-якому випадку вона більше із-за підвищених вимог до міцності і теплопровідності.

Різниця параметрів газоблоків ускладнює попередній розрахунок газобетонних блоків на будинок, але калькулятор дозволяє швидко скласти приблизний кошторис на весь комплект матеріалу. Так як доведеться враховувати окремо площа зовнішніх (несучих) стін майбутнього будинку і внутрішні перегородки, то деякі моделі калькуляторів дозволяють прописувати різні параметри.

Основні параметри для розрахунку

Щоб з’ясувати, скільки блоків знадобиться для всього будинку, необхідно знати наступні величини:

  • Параметри блоку для несучих стін.
  • Периметр несучих стін.
  • Висота стін.

Примітка! Якщо план будови передбачає фронтон з блоків, то береться середнє арифметичне значення.

Расчет газобетонных блоков на дом: калькулятор онлайн, стены из газобетона, фото

Для фронтону з блоків потрібні свої підрахунки Джерело brest.deal.by

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами газобетонних будинків від будівельних компаній, представлених на виставці будинків «Малоповерхова Країна».

  • Аналогічні параметри беруться для внутрішніх перегородок.

Калькулятор газобетонних блоків на будинок допомагає розрахувати потрібну кількість матеріалу при будь-якому способі кладки. Так, вибір кладочочного розчину впливає на товщину швів (спеціальний клей або цементно-піщана суміш), і, відповідно, на кількість блоків.

На результат впливає і застосування армуючої сітки, частоту її укладання (на кількість рядів).

Допуски при розрахунках

Під час кладки, монтажу дрібних елементів або виступів блоки доводиться розрізати. Обрізки не завжди можна використовувати через їх малої величини. Так утворюється «неліквід», який не може використовуватися в будівництві.

Такі втрати закладають в калькулятор, зазвичай ця величина становить 3-5 %.

Розрахунок кількості блоків для зведення несучих стін

Газобетонні блоки частіше застосовуються в малоповерховому будівництві або для сезонних будівель. Їх мала вага дозволяє монтувати їх без спецтехніки з набором простих інструментів. Однак навіть гараж або садовий будиночок повинні служити довго, без втрати міцності і естетичного вигляду.

Саме тому в калькулятор газоселикатных блоків на будинок будь-якого призначення вносять масу виробу.

Расчет газобетонных блоков на дом: калькулятор онлайн, стены из газобетона, фото

Маса блоку значно різниться в залежності від розміру матеріалу Джерело znaybeton.ru

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу проектування будинків. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Знаючи масу однієї одиниці легко порахувати блоки на будинок, калькулятор онлайн зробить це швидко, але не варто забувати, що отримане число буде зразковим, більш точно розповість скільки блоків потрібно спеціаліст-будівельник. Такі розрахунки дозволяють підібрати фундамент відповідної міцності, який не осяде під тягарем, а по стінах не підуть деформації і тріщини.

Важливо внесення в калькуляцію розмірів віконних і дверних прорізів та їх кількість. При «ручному» розрахунку спочатку вираховують площа несучих стін, потім площа прорізів. Після вирахування із загальної площі параметра прорізів отримують чистий обсяг необхідного матеріалу для несучих стін.

Примітка! Комірчасті бетони легко поглинають вологу, в зв’язку з чим їх маса може коливатися в залежності від умов зберігання і погоди. Тому вибір типу і міцності фундаменту необхідно проводити з запасом від розрахункової ваги стін з газобетонних блоків.

Приклад розрахунку газобетону на зведення будинку

Припустимо, потрібно розрахувати кількість матеріалу для коробки 5 на 3 м з висотою стін 3 м. Для монтажу несучих стін використовують вироби 625×300×250 мм, кладка в один блок. Розрахунок виглядає так:

  • Периметр (5 + 3)×2 =16 м;
  • Площа коробки (зовнішніх стін) 16×3=48 м;
  • Площа отворів: двері 2×1=2 м вікно плюс 1×1 =1 м, всього 3 м;
  • Площа з вирахуванням отворів 48-3=45 м;
  • Знаходимо площа одного блоку, множачи довжину на висоту. Блок з розміром 625×300×250 має площу 625×250=156,250 мм;

Расчет газобетонных блоков на дом: калькулятор онлайн, стены из газобетона, фото

Товщину газоблоку підбирають відповідно майбутньої стіни: зовнішні стіни, що несуть і перегородки Джерело proteplo46.ru

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про розміри газобетонних блоків.

  • Загальну площу коробки ділимо на площу одного блоку і отримуємо кількість:45000:156,250=288 шт.

Для того, щоб розрахувати кількість газобетонних блоків в кубометрах, треба площу помножити на товщину стіни. У наведеному прикладі кладка дорівнює ширині блоку (300 мм). Тому 45×0,300=13,5 куб. м.

При наявності трикутного фронтону його площу обчислюють будь-яким зручним способом (наприклад, 1/2 висоти, помноженої на основу). Далі результат ділять на площу одного блоку (довжину помножену на висоту) і отримують кількість блоків для фронтону.

Калькулятор розрахунку газобетонних блоків для стін, внутрішніх перегородок аналогічний, тільки при розрахунку беруть розміри перегородкових блоків. Обчислення перегородкових блоків (150×250×625) для площі 45 кв. м. показує, що їх кількість дорівнює кількості блоків для зовнішніх стін, так як одиниці площі одного блоку ідентичні з-за однакових параметрів довжини і висоти при кладці перегородки шириною 150 мм Об’єм ж виходить в два рази менше: 45×0,150=6,75 куб. м.

Примітка! Можна зустріти рекомендації віднімати з розрахунків площа кутів зчленування в місцях перев’язки стін. Однак на практиці це нічого не дає, так як 3% допуску в будь-якому випадку повинні бути закладені в кошторис.

Відео опис

Приклад розрахунку кількості газобетону онлайн калькулятором дивіться у відео:

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про вартість кладки газобетонних блоків за куб.

Онлайн калькулятор фундаменту

Щоб дізнатися приблизну вартість блокового мелкозаглубленного фундаменту, скористайтеся наступним калькулятором:

Висновок

Уміння обчислювати необхідну кількість блоків допоможе отримати більш точні розрахунки для складних архітектурних форм або при необхідності жорсткої економії.

Оцінок 0