Розрахунок кількості піноблоків для будівництва будинку калькулятор, розрахувати онлайн

Вартість зведення будинку складається з декількох складових і одні з головних це розміри будівлі і вживаний будматеріал. Так як ці дані відомі заздалегідь, досить просто підрахувати ціну будівництва «коробки» будинку. При цьому, приблизні обчислення навіть не обов’язково робити вручну, так як існує велика кількість онлайн-калькуляторів для розрахунку стін з різних матеріалів, в тому числі і піноблоків. Крім кількості блоків калькулятор може підрахувати необхідні обсяги супутніх матеріалів: кількість розчину, кладочної сітки і видати загальну вартість.

Расчет количества пеноблоков для строительства дома калькулятор, рассчитать онлайн

Визначення кількості піноблоків за допомогою онлайн-калькулятора Джерело house.garagess.live

Коли використовується будівельний калькулятор

Тут треба розуміти, що точні і остаточні розрахунки піноблоків для будівництва будинку калькулятор зробити не здатний, так як треба приймати в увагу досить велика кількість змінних, які в кожному конкретному випадку будуть різними. Тому будівельний калькулятор треба сприймати лише як засіб, щоб сформувати загальне уявлення про витрати на матеріали і доцільність використання тієї чи іншої технології будівництва.

Чому обирають піноблок

Завдяки своїй пористій структурі, такий блок має не тільки низькими теплопровідними, але і хорошими звукоізоляційними якостями.

Крім цього, до його переваг відносяться такі характеристики:

 • Порівняно маленька вага. Це дозволяє робити навіть двоповерхові котеджі без особливого навантаження на фундамент.

 • Швидкість монтажу порівняно з цегляною кладкою. Один піноблок займає той же об’єм, що і 12-14 цеглин.

 • Легкість в обробці. Піноблок можна розпиляти звичайною ножівкою

 • Доступна ціна. Піноблоки дешевше багатьох матеріалів на основі бетону і каменю.

До недоліків такого матеріалу можна віднести недосконалу геометрію блоку та необхідність додаткової фінішної обробки стін.

Расчет количества пеноблоков для строительства дома калькулятор, рассчитать онлайн

Основні переваги піноблоків Джерело putzmeister-spb.ru

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу проектування будинків. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Розміри піноблоків та їх особливості

На будівельному ринку надано великий вибір розмірів блоків, завдяки чому можна збудувати будинок з будь-якими параметрами. Для зведення зовнішніх стін найчастіше затребувані такі розміри блоків з пінобетону, як: 600 × 300 × 200 мм, а для оформлення перегородок – 600 × 300 × 100 мм. Вага одного блоку при цьому становить 25-27 кг. Таких розмірів цілком досить, щоб матеріал у повній мірі проявив свої теплоізоляційні якості – важливий показник при будівництві будинку.

При цьому треба відразу визначитися, якою стороною піноблоку буде зроблена кладка стін, так як її можна викласти на 300 і 200 мм, що, у свою чергу, залежить від кліматичних умов регіону та ізоляції стін.

Від того, якою буде витрата піноблоків, безпосередньо залежить вартість будівлі. При стандартних розмірах існує стійка ціна, зазвичай вона дорівнює 2600 рублів за 1 куб. м. А за один виріб потрібно заплатити 93 рубля.

Расчет количества пеноблоков для строительства дома калькулятор, рассчитать онлайн

Кількість і вартість блоків Джерело banya-expert.com

Використання для розрахунків онлайн калькулятора

Один з найпростіших методів обчислення необхідної кількості піноблоків для будівництва будинку це застосування спеціальних сервісів – безкоштовних онлайн-калькуляторів, яких вже достатньо багато в мережі Інтернет. Ці сервіси є незамінними помічниками при визначенні кількості будівельних виробів, що вам знадобиться для майбутнього будівництва.

Існує кілька видів обчислень і калькулятори, як правило, програмуються під один з них. Найчастіше затребувані онлайн-програми по штучному розрахунком матеріалу (цегли та блоків).

Але при цьому треба мати на увазі, що в будь-якому онлайн калькуляторі закладений певний алгоритм, який в реальності не може врахувати всі нюанси при розрахунках.

Расчет количества пеноблоков для строительства дома калькулятор, рассчитать онлайн

Схема кладки стін з піноблоку Джерело martand.ru

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про розрахунок сайдинга.

Тому він дає тільки орієнтовні дані, щоб бути впевненим у роботі програми, корисно самому знати, як розрахувати кількість піноблоків, потрібного для зведення стін будинку.

Користуватися калькуляторами досить просто і для цього не обов’язково мати будівельну освіту. Щоб отримати результат, необхідно у відповідні поля ввести наступні дані: висоту і довжину стін, розміри піноблоків, площа віконних і дверних прорізів і натиснути кнопку «обчислити». В результаті у вас вийде число і основні характеристики необхідного матеріалу.

Відео опис

Приклад розрахунку піноблоків показано у відео:

Приклад обчислення стін будинку з піноблоків

Наприклад, потрібно розрахувати кількість піноблоків на будинок калькулятором.

Умова завдання: дізнатися по калькулятору, скільки потрібно піноблоків на будинок 10 на 10 метрів, щоб звести зовнішні стіни і внутрішню перегородку висотою 3 метри.

Увага! Просте математичне перемножування не дасть точного результату, так як обчислення числа блоків треба проводити з урахуванням розчинного шва між ними – за нормативами становить 5 мм.

У зовнішніх стінах знаходиться один дверний проріз 2 на 0,9 м і 3 віконних отвору 1,5 на 1,3 м. І зовні вони зводяться з піноблоку розміром 0,6 × 0,3 × 0,2 м. з шаром шва 5 мм Товщина зовнішньої стіни – 0,3 м, а внутрішньої перегородки – 0,1 м. Проміжна стіна має площа: 9,4×3=28,2 кв. м. Всі ці дані заносимо в онлайн-калькулятор.

Расчет количества пеноблоков для строительства дома калькулятор, рассчитать онлайн

Інтерфейс онлайн калькулятора для введення даних Джерело martand.ru

Спочатку визначається загальна площа стін з вирахуванням отворів, для чого виконуються такі кроки:

 • Обчислити периметр зовнішніх стін: 10+10×2=40 м.

 • Розраховується загальна площа стін: 40×3=120 кв. м.

 • Робиться розрахунок площі отворів: (0,9×2)+(1,3×1,5×3)=7,65 кв. м.

 • Визначається площа зовнішніх стін без віконних і дверних прорізів:

 • 120-7,65=112,35 кв. м.

 • Потім розраховується площа зовнішньої площини одного блоку з урахуванням розчинних швів: (0,6+0,005)×(0,2+0,005)=0,125 кв. м.

Після отримання даних обчислюється необхідне число піноблоків:

 • Для зовнішніх стін: 112,35:0,125=898,8 округляємо до 900 шт.

 • Для перегородки: 28,2:0,125=225,6 приблизно – 226 шт.

 • Разом – 1126 шт.

Щоб з запасом розрахувати кількість піноблоків на будинок, цей показник слід помножити на 2% з урахуванням бою та браку при транспортуванні і монтажі.

У підсумку виходить: 1126+23=1149 шт. Округляємо до 1150 шт.

Відео опис

Ще один приклад використання онлайн-калькулятора дивіться у відео:

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про розрахунок блоків та цегли на будинок.

Ще не завадить зробити приблизний розрахунок фундаменту будинку, наприклад блочного:

Онлайн калькулятор фундаменту

Щоб дізнатися приблизну вартість блокового мелкозаглубленного фундаменту, скористайтеся наступним калькулятором:

Висновок

Основна мета застосування онлайн-калькулятора – економія часу при розрахунках. Використовуючи його, простіше і швидше розрахувати піноблок на будинок. Процедура обчислення не піддається людському фактору, а сама програма безкоштовна і доступна кожному.

Але треба пам’ятати, що ці розрахунки завжди приблизні, а точні значення проектувальники отримують при використанні спеціалізованого програмного забезпечення, яке дозволяє підраховувати кількість блоків для будинку будь-яких форм і конфігурацій.

Оцінок 0