Розрахунок паркану з профнастилу, калькулятор, розрахувати вартість матеріалів онлайн

Профнастил – один з найпопулярніших матеріалів для зведення огорож. Він дуже легкий і міцний, а також легко монтується і розбирається. Але насамперед це капітальна конструкція і для її зведення треба знати, як розрахувати паркан з профнастилу, для чого потрібна та як складається для нього кошторис.

Расчет забора из профнастила, калькулятор, рассчитать стоимость материалов онлайн

Паркан з профнастилу – це капітальна конструкція, яка встановлюється не на один рік Джерело nkkconsult.ru

Що треба знати для встановлення паркану

Щоб купити потрібну кількість матеріалу і підрахувати витрати на їх закупівлю, потрібно скласти попередній кошторис. Основні параметри, які потрібно знати, перш ніж звести паркан з профнастилу — розміри кожного окремого вузла конструкції:

  • яка буде висота біля огорожі;

  • скільки метрів потрібно огороджувати (периметр);

  • які опори будуть використані і на якій відстані вони будуть встановлені;

  • яка буде облицювання: одностороння, двостороння або декоративна;

  • якими будуть ворота і хвіртка, зазор і з’єднання профілю.

Коли ці дані будуть відомі, можна братися безпосередньо за розрахунок паркану з профнастилу та складання кошторису.

Призначення кошторису та її основні розділи

Завдяки правильно сформованої кошторисі, можна порахувати в цілому вартість робіт, матеріалу та їх обсяг, дізнатися терміни закінчення робіт. Також з допомогою кошторису можна визначитися з етапами роботи і кількістю сил, часу і засобів на створення об’єкта в незвичайній території.

У будь-якій схемі є кілька обов’язкових розділів — матеріали для забору з профлиста і робота. Щоб зробити кошторис правильною, потрібно розділ з матеріалами розділити на наступні підрозділи: профнастил, фундамент і несучі елементи. Швидко допоможе зробити розрахунок кошторису онлайн калькулятор, для цього потрібно ввести в його поля всі необхідні дані.

Расчет забора из профнастила, калькулятор, рассчитать стоимость материалов онлайн

Надійний паркан з профлиста на стрічковому фундаменті Джерело zabor-pnz.ru

Основні елементи огорожі з профлиста:

  • фундамент – робиться або стрічковий відразу на весь паркан, або стовпчастий, для кожної опори окремо;

  • стовпи (опори) – основа паркану, передавальна навантаження від паркану на фундамент;

  • лаги – горизонтальні планки, жорстко скріплені зі стовпами – на лаги кріпляться профлисти;

  • елементи кріплення – болти, саморізи;

  • профлист – основна видима частина паркану.

Расчет забора из профнастила, калькулятор, рассчитать стоимость материалов онлайн

Профлист випускається в різних кольорах та розмірах Джерело market.sakh.com

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу будівництва парканів та огорож. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Розрахунок і кошторис на профлист

Першим ділом складається кошторис на профільний лист. Зазвичай використовуються для огородження кольорові або сірі профлисти з висотою С8, 20 і 21. Якщо покриття профнастилу кольорове, то ціна його підвищується на 40%.

Для підрахунку кількості аркушів, потрібно визначитися з типом їх кріплення. Профлист можна прикріпити чотирма різними способами і для кожного з них кількість матеріалу розраховується по-своєму.

Варіант 1: горизонтальне кріплення листів із захованими стовпами

Якщо потрібно кріпити профлист горизонтально, потрібно врахувати нахлест між листами. Його величина становить 1/2 ширини опори + 10-16 мм. Так, якщо проміжок між опорами 2,6 м і величина напуску дорівнює 40 мм, то оптимальна довжина одного листа дорівнює 2,68 м. Для підрахунку їх кількості потрібно периметр ділянки поділити на відстань між опорами.

Расчет забора из профнастила, калькулятор, рассчитать стоимость материалов онлайн

Горизонтальне кріплення листів із захованими стовпами Джерело yandex.com

Варіант 2: горизонтальне кріплення листів зі стовпами між ними

Якщо був обраний спосіб горизонтального кріплення листів з пропусками для опор, не потрібно враховувати нахлест, але потрібно зробити довжину листа на 2-3 см менше, ніж відстань між стовпами.

Расчет забора из профнастила, калькулятор, рассчитать стоимость материалов онлайн

Горизонтальне кріплення листів зі стовпами між ними Джерело kak-zabor.ru

Варіант 3. вертикальне кріплення листів із захованими стовпами

Якщо потрібно розрахувати кількість листів на паркан з вертикальним кріпленням без перепусток для опор, потрібно знати фактичну ширину аркуша. Це допоможе визначитися з відстанню між стовпами.

Наприклад, для установки трьох аркушів С21 і фактичної шириною 1 метр буде потрібно дві опори для забору шириною, наприклад, 0,1 метра. Тоді проміжок між ними буде складати: 1 м * 3 — 0,1 = 2,9 м. Кількість стовпів можна дізнатися, поділивши периметр ділянки (наприклад, 60 метрів) на відстань між опорами. При цьому слід округлити отримане число. Щоб дізнатися кількість аркушів огорожі слід з периметра відняти ширину опор і розділити на відстань між стовпами. Потім всі перемножити на кількість профлистів в прогоні.

Расчет забора из профнастила, калькулятор, рассчитать стоимость материалов онлайн

Вертикальне кріплення листів із захованими стовпами Джерело kak-zabor.ru

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про профнастил для даху.

Варіант 4: вертикальне кріплення листів зі стовпами між ними

Якщо листи кріпляться вертикально з пропусками для стовпів, потрібно враховувати корисну і фактичну ширину листів. Якщо в попередньому прикладі, на 1 погонів припадає 3 аркуша, то, щоб підрахувати проміжок між опорами, потрібно знати фактичну ширину одного листа і додати до нього корисну ширину разом з 0,2 метрами. Знаючи відстань, можна визначити кількість аркушів. Для їх визначення використовуємо формулу варіанта 3.

Расчет забора из профнастила, калькулятор, рассчитать стоимость материалов онлайн

Вертикальне кріплення листів зі стовпами між ними Джерело tourgop.ru

Варіанти 2 і 4 – це паркан з профнастилу двосторонній – фото показують, що вони мало чим повинні відрізнятися зсередини і зовні.

Також в кошторис потрібно включити приблизно кількість саморізів. Їх можна порахувати так за формулою: 3*L*n, де L – лаги, а n – кількість профнастилу.

Увага! Розраховуючи профнастил та кількість опор, не забувайте про ворота з хвірткою.

Розрахунок і кошторис на фундамент

Для ідеального підрахунку фундаменту, потрібно знати параметри грунту на ділянці, де буде зведено огорожу, а також силу вітру в цій місцевості. Від цього буде залежати тип фундаменту і його глибина, довжина опор і з якого матеріалу їх краще замовляти. Експерти рекомендують стрічковий фундамент як універсальну основу для огорожі для всіх видів грунтів і територій.

Стрічковий фундамент має форму паралелепіпеда, з цієї причини для підрахунку об’єму бетону, потрібно обчислити наступне: ширина фундаменту * глибина залягання * периметр ділянки. При цьому середня глибина залягання дорівнює 50 сантиметрів. Але з цієї найпростішої формули треба бути акуратніше, так як обсяг кутів вважається за два рази.

Расчет забора из профнастила, калькулятор, рассчитать стоимость материалов онлайн

Стрічковий фундамент – це об’ємна фігура і звичайна формула дасть деяку похибка Джерело www.doka-metal.ru

Увага! При створенні кошторису обов’язковим пунктом мають йти витрати на транспортні послуги. Наприклад, може знадобитися бетономішалка або доставка піску та інше. Все це повинно бути занесено до кошторису з витратами.

Розрахунок і кошторис на несучі елементи

Несучими елементами огорожі є лаги – горизонтальні поперечки, які потрібні, щоб надати огорожі ще більшу стійкість. Визначають число лад або труб, відштовхуючись від товщини профлиста, висоти полотна, загальної довжини огорожі, навантажень від вітру і проміжків між опорами.

При відстані між опорами не більш 3 і висоті огорожі до 2 метрів потрібно 2 лаги, які розташовані на рівній відстані. При висоті більше двох метрів, встановлюють 3 лаги.

Расчет забора из профнастила, калькулятор, рассчитать стоимость материалов онлайн

На горизонтальні лаги кріпиться профлист Джерело deco.access.ly

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про паркан з профнастилу.

Онлайн-калькулятор для розрахунку огорожі

Щоб підрахувати кількість матеріалів, що потрібно для установки огорожі, можна скористатися онлайн-калькулятором. Щоб розрахувати паркан з профнастилу, в калькуляторі потрібно підставити значення довжин всіх сторін огородженої ділянки, висоти, стовпів, параметрів лад і товщини профільного листа.

Іноді, щоб зробити розрахунок паркану з профнастилу в калькуляторі, потрібно вибрати тип огорожі, вказати його довжину, висоту і модифікацію.

Відео опис

Приклад розрахунків на онлайн-калькуляторі дивіться у наступному відеоролику:

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про профнастил для паркану.

Онлайн калькулятор вартості огорожі

Щоб дізнатися приблизну вартість паркану з профнастилу, скористайтеся наступним калькулятором:

Висновок

У підсумку, можна швидко і просто дізнатися суму витрат на паркан. Скориставшись калькуляторами для розрахунку матеріалу на огорожа з профнастилу, слід пам’ятати, що подібні програми результат видають дуже приблизний, так як правильно врахувати похибки можуть тільки фахівці. Тому точні значення можуть підказати лише будівельні компанії.

Тим більше, це треба враховувати, якщо профлист буде спользоваться в якості покрівельного матеріалу. Щоб зробити розрахунок даху, онлайн калькулятор краще використовувати тільки для попередніх підрахунків «на пальцях» – щоб попередньо оцінити можливі витрати.

Оцінок 0