Розрахунок вартості каркасного будинку: калькулятор онлайн, розрахувати матеріал для будівництва

Каркасні будинки є найбільш економічними в сучасному малоповерховому будівництві. Тому вони дуже популярні останнім часом. Розрахунок вартості каркасного будинку дозволяє скласти попередній кошторис. Зробити це нескладно, тим більше що можна використовувати спеціальний калькулятор каркасного будинку онлайн, який швидко виконає всі розрахунки. Однак спочатку необхідно визначити, що саме потрібно закласти в розрахунки.

Расчет стоимости каркасного дома: калькулятор онлайн, рассчитать материал для строительства

Будівництво каркасного будинку Джерело ugdomplus.ru

Каркасний і каркасно-щитовий будинок

Основна частина витрат на будівництво каркасного будинку ляже на закупівлю пиломатеріалів. В першу чергу необхідно вирішити чи буде будинок побудований за каркасною або каркасно-щитової технології. У першому варіанті він буде зведений з каркаса, утеплювача, обшивки і т. д. безпосередньо на будмайданчику. У другому випадку будинок збирається з домокомплект, який заготовляється у виробничих умовах.

Прорахувати вартість домокомплект простіше, так як потрібно просто до встановленої ціни додати витрати на фундамент. Але щитові будинки будуються чітко за типовими схемами і не дають можливості застосовувати свої архітектурні рішення. Крім того, вони не призначаються для постійного проживання. Тому приватні забудовники зазвичай віддають перевагу класичні каркасні (канадські будинки, які сьогодні споруджуються за удосконаленою методикою.

Расчет стоимости каркасного дома: калькулятор онлайн, рассчитать материал для строительства

Каркасний будинок за канадською технологією Джерело pinterest.com

Матеріали

Для зведення каркасного будинку необхідні наступні матеріали:

 • брус;

 • ОСП панелі;

 • дошка;

 • фанера;

 • матеріали для фундаменту;

 • покрівельне покриття;

 • утеплювачі;

 • металовироби.

Тільки після того як буде прийнято остаточне рішення щодо вибору всіх основних матеріалів можна зробити розрахунок каркасного будинку, онлайн калькулятор допоможе впоратися з цим швидко, але покаже приблизне значення. Фундамент розраховується в останню чергу.

Матеріали для коробки будинку, його фундаменту і покрівлі підбираються на підставі обраних архітектурних рішень, які визначаються з урахуванням цілого ряду факторів. Наприклад, комплект матеріалів для даху залежить від того, яка конструкція покрівлі буде застосована. У свою чергу покрівельна конструкція розробляється з урахуванням кліматичних особливостей регіону, в якому буде побудований будинок. Головним чином береться до уваги сила тиску повітряних мас і переважаюча роза вітрів.

Расчет стоимости каркасного дома: калькулятор онлайн, рассчитать материал для строительства

Конструкція каркасного будинку Джерело eco-house.co.il

Калькулятор онлайн

Допоможе провести розрахунок матеріалу на каркасний будинок калькулятор, але точні списки матеріалів, їх кількість і ціну всього будівництва зможе порахувати тільки будівельна компанія, яка буде будувати котедж. Однак багато приватні забудовники воліють спочатку зробити попередні підрахунки. Це дозволяє зрозуміти наскільки дорогим буде будинок. Щоб зробити попередній розрахунок матеріалу для каркасного будинку, калькулятор просто необхідний.

В результаті розрахунків за допомогою калькулятора може виявитися що будинок, який вирішено побудувати вийде занадто дорогим. У цьому випадку можна відкласти будівництво на деякий час або спробувати змінити вимоги до запланованого будівлі. Наприклад, майбутній домовласник може спочатку побудувати недорогий одноповерховий котедж, в проект якого закладена можливість з часом спорудити мансарду і таким чином розширити площу житла.

Расчет стоимости каркасного дома: калькулятор онлайн, рассчитать материал для строительства

Одноповерховий каркасний будинок Джерело yandex.ru

Програми для підрахунку матеріалів призначені для професійного використання будівельниками. Вони потрібні для складання кошторисів. Однак існують такі варіанти калькуляторів, якими може скористатися будь-яка людина, незалежно від наявності будівельних навичок. Хороший калькулятор каркасного будинку враховує всі основні і допоміжні матеріали. Тому отримані з його допомогою дані набагато точніше, ніж самостійні підрахунки.

Важливо розуміти, що будівельний калькулятор онлайн каркасного будинку допомагає визначити кількість матеріалів, але не враховує оплату праці будівельників. Щоб зрозуміти в яку суму обійдеться будинок разом з доставкою матеріалів, послугами робітників, підготовчим процесом, орендою будівельної техніки і іншими нюансами, слід поученную в онлайн калькуляторі суму помножити на 2.

Розрахунок окремих етапів будівництва каркасного будинку

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу проектування будинків. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Щоб калькулятор підрахував витрати матеріалів, у його форму необхідно внести певні параметри майбутнього будинку. Потрібно приблизно представляти, який буде коробка будівлі, її покрівля, яким за типом буде фундамент.

Расчет стоимости каркасного дома: калькулятор онлайн, рассчитать материал для строительства

Варіант каркасного будинку Джерело pinterest.com

Стійки і стіни

Стійки в єдиній конструкції складають каркас будівлі. Вони споруджуються з бруса, брусків і дощок. Брус і бруски виробляються в декількох основних типорозмірах. Висота стійок визначається висотою будівлі. Відстань між стійками (крок) залежить від обраного типу панелей для обшивки і утеплювача.

Для зведення стін потрібно цілий набір інструментів, а також саморізи, металовироби та інші інструменти. Все це враховується в онлайн калькуляторах, що дозволяють приблизно розрахувати матеріал на каркасний будинок.

Расчет стоимости каркасного дома: калькулятор онлайн, рассчитать материал для строительства

Стійки каркасного будинку Джерело tr.skopelitissa.com

Утеплювач

Утеплювач є важливим елементом конструкції каркасного будинку. Тому багато калькулятори мають окрему графу для обліку товщини або типу утеплювального матеріалу. Як утеплювач можна використовувати максимально економічний пінопласт або, наприклад, дуже дорогу, але ефективну ековату. Але зазвичай приватні забудовники використовують проміжний варіант у вигляді скловати або мінеральної вати. У двоповерховому каркасному будинку іноді утеплюють міжповерхові перекриття за допомогою сипучих утеплювачів.

Щоб утеплювач прослужив довго, необхідно передбачити шар гідроізоляції і хорошу вентиляцію. Чим складніше утеплювальна і вентиляційна система вдома, тим комфортніше і довговічніше вийде житло, тим більше потрібно враховувати витратних матеріалів.

Расчет стоимости каркасного дома: калькулятор онлайн, рассчитать материал для строительства

Стіна каркасного будинку з утеплювачем Джерело stroyfora.ru

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про розрахунок газобетонних блоків на будинок.

Покрівля

Вартість покрівлі залежить від її конфігурації. Вона може бути двосхилим, односхилим, плоскою, вальмового, шатрової, многощипцовой. При цьому вона може бути простою або мансардної, з вбудованими вікнами або без них. Для зведення даху потрібні такі матеріали:

 • дошки;

 • брус;

 • металовироби;

 • утеплювач;

 • пароізоляція;

 • гідроізоляція;

 • монтажна піна;

 • покрівельне покриття.

Розрахувати матеріали для покрівлі можна разом з коробкою каркасного будинку. Але якщо потрібно спорудити нестандартну дах краще використовувати спеціальний онлайн калькулятор, в якому передбачено внесення безлічі параметрів.

Расчет стоимости каркасного дома: калькулятор онлайн, рассчитать материал для строительства

Покрівельний пиріг заміського будинку Джерело zunexa.tegihyro.ru.net

Онлайн калькулятор покрівлі

Щоб дізнатися приблизну вартість покрівлі різних типів, скористайтеся наступним калькулятором:

Вікна і двері

Для точного розрахунку необхідно знати, які саме будуть встановлені вікна і двері. Вікна можуть мати різну кількість камер. Двері бувають з різних матеріалів і з різними варіантами фурнітури. Дану статтю видатків краще прораховувати індивідуально. Однак прорізи є важливою складовою коробки каркасного будинку, і враховувати їх потрібно при розрахунку основних матеріалів.

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про розрахунок піноблоків для будівництва будинку.

Фундамент

Каркасні будинки легковагі, тому при їх будівництві використовуються стрічкові або пальові фундаменти. Розрахунок фундаменту ґрунтується на даних вже запроектованого і прорахованого каркасника – маса будинку, навантаження на 1 кв. метр підстави і т. д.

Для правильного проектування фундаменту потрібно враховувати і особливості грунту на ділянці. Зокрема величезне значення має глибина залягання грунтових вод і пучинистість грунту.

Відео опис

Про фундаменти для каркасного будинку дивіться у відеоролику

Фундамент, так само як коробку і покрівлю котеджу можна розрахувати за допомогою калькулятора. Для цього потрібно знайти онлайн програму, спеціально призначену саме для розрахунків фундаментів. Однак, якщо такою програмою користується не фахівець, він може ввести неточні дані і отримати помилкові результат розрахунків. Тому краще з приводу фундаменту додатково проконсультуватися з кваліфікованим будівельником.

Відео опис

У наступному відео приклад розрахунку столбчато-стрічкового фундаменту:

Онлайн калькулятор фундаменту

Щоб дізнатися приблизну вартість фундаментів різних типів, скористайтеся наступним калькулятором:

Вплив кроку стійок на вартість будинку

Чим менше відстань між стійками, тим більше витрата матеріалів на будівництво будинку. Крім того, при маленькому кроці конструкція виходить досить трудомісткою у зведенні. З іншого боку, занадто великий крок робить будівлю ненадійним, а застосування деяких утеплювальних та ізоляційних матеріалів – неможливим.

Дуже важливо грамотно вибрати ширину кроку стійок. Фахівці рекомендують вибирати параметри кроку в межах від 50 до 70 див. В будь-якому випадку стійки не можна розташовувати не більше ніж на відстані 1 метра один від одного. При такому кроці будинок буде стійким і міцним, а при його обшивці можна буде сміливо застосовувати зручні та недорогі типові матеріали.

Існують онлайн-калькулятори за допомогою яких можна окремо розрахувати стійки для каркасного будинку. У них потрібно вказувати матеріал стійки і вид його перерізу. Для попередніх розрахунків використання такої програми може виявитися надто складним, але дуже інформативним.

Расчет стоимости каркасного дома: калькулятор онлайн, рассчитать материал для строительства

Схема каркасного будинку Джерело www.remontnik.ru

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про калькулятор фундаменту.

Висновок

Щоб попередньо розрахувати вартість каркасного будинку можна скористатися зручними онлайн калькуляторами. Вони дають можливість добре обміркувати майбутнє зведення котеджу і підготуватися до спілкування з проектувальниками і будівельниками. Але ні в якому разі не варто сприймати отримані за допомогою онлайн лічилок дані як істину в останній інстанції. Точний розрахунок каркасного будинку можуть зробити тільки фахівці, так як для створення повної кошторису потрібно врахувати велику кількість змінних, на які жоден калькулятор просто не розрахований.

Оцінок 0