Самостійна регулювання пластикових балконних дверей

 
 Самостоятельная регулировка пластиковых балконных дверей

Опис: Під час експлуатації, балконні двері може просісти. Тому кожному слід знати, як відрегулювати пластикову балконні двері.

Якщо порівнювати пластикові вікна та двері, які встановлюються біля входу в балкон, то з останніми виникає набагато більше проблем. Вся справа в їх вазі, адже він чималий і, якщо двері постійно відкрита, є ймовірність, що вона провисне. Найчастіше в таких випадках починаються малопомітні, але постійно розвиваються проблеми: щілини, проблеми з їх закриттям, погіршена звукоізоляція. Багато поспішають викликати майстрів, які встановлювали самі двері, але ж буває і так, що подібний дрібний ремонт обходиться досить дорого, а зайвих грошей немає. В такому випадку в справу вступає самостійна регулювання пластикових балконних дверей з використанням найпростіших пристосувань, що є в кожному будинку.

Основна причина провисання дверей

Найчастіше подібні проблеми виникають введу неправильної роботи певного елемента. В даному випадку стулка може викривлятися введу неправильної установки надійного механізму і ще чималої низки проблем. Щоб зрозуміти, в яку сторону відбулося викривлення, потрібно подивитися, в якому вигляді перебуває ущільнювальна гумка. Там, де викривлення максимально, вона обов’язково буде перетиснута, з нехарактерними слідами та іншим. Отже, потрібно зробити все для того, щоб організувати правильну роботу механізму, що у підсумку дасть можливість більш тривалий строк використовувати двері. Досить важливо знати, як відрегулювати пластикову балконні двері, оскільки для цього не завжди потрібні майстри і можна відмінно заощадити. До речі, ще одна ознака викривлення обмежена амплітуда роботи ручки дверей.

Як вирівняти двері?

Коли викривлення сталося, зміщення виконується в одну із сторін, так що наша головна задача, змістити двері в ту сторону, яка врівноважить навантаження на кожну з петель, адже петлі балконних пластикової двері – найважливіший елемент утримує всю конструкцію. Для цього використовується 4мм ключ, що має Г – подібну форму (часто залишається в комплекті після установки). На кожній петлі двері, є спеціальна заглушка, вона як раз і приховує той гвинт, який потрібно підкрутити. Знімаємо кришку, підтягуємо гвинт і горизонтально визначаємо правильне положення стулки, власноруч регулюючи її. Точно така ж робота проводиться й у тому випадку, якщо викривлення сталося через нижній петлі, адже конструкція скрізь однакова.

Якщо вийшло так, що ущільнювач досить сильно постраждав, можна підняти або опустити двері. Тут все досить просто, оскільки якщо підкручувати гвинти проти годинникової стрілки, стулка підніметься і навпаки. Само собою, якщо у вас немає можливості, з якихось причин, щоб самостійно регулювати двері і працювати з інструментом, то краще звернутися до майстра.

Висновок

Регулювання балконних дверей – справа нескладна. Основна робота тут йде з петлями, адже саме через порушення конструкції в цій області, починаються провисання, неправильна робота деяких вузлів і порушення функціоналу. Так що з питанням, як регулювання пластикових балконних дверей виконується в домашніх умовах, ми вже розібралися. Самостійно таку роботу виконати легко, оскільки виробник не прагне приховувати від нас частини, з допомогою яких можна все виправити, всередині дверях або десь ще.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні