Що потрібно знати при виборі ортопедичного матраца

 
 Что нужно знать при выборе ортопедического матраса

Здоров’я кожного з нас залежить від того наскільки комфортно ми спимо. Звичайно, на якість сну в першу чергу впливає вибір ліжка, але не менш важливим є і підбір матраца. Правильно вибраний ортопедичний матрац дозволить не тільки висипатися, але і чудово себе почувати після відпочинку.

Що сьогодні пропонує виробник

Сьогодні виробники пропонують величезний вибір матраців, які можна підібрати за різними критеріями і параметрами. Мабуть, вже ніхто не сумнівається в тому, що ортопедичний матрац – це оптимальне рішення. По-перше, виріб завдяки своїм властивостям максимально правильно підтримує тіло під час сну, забезпечуючи комфортне положення. По-друге, за рахунок індивідуального переваги можна підібрати більш тверду або м’яку основу матраца, що особливо вигідно для людей з проблемами спини і хребта.

Критерії вибору матраца

Вибирати ортопедичний матрац необхідно індивідуально. У кожної людини свої особливості організму, на які потрібно звертати увагу. Прийшовши в магазин слід визначитися з наступними параметрами:

  • загальні розміри виробу;
  • лікарські рекомендації;
  • особисті побажання.

Варто знати, що для людей з великою масою тіла перевагу варто віддавати матрацам з більш твердою або середньої основою. Тим, хто має струнку фігуру можна вибрати матрац м’яким або середньої твердості. Якщо матрац вибирається для дитини, то важливо дивитися не тільки на властивості конструкції, але з чого він виготовлений. Організм дитини піддається деформації, тому краще взяти тверду основу, а в якості наповнювача підбирати гіпоалергенний склад.

Особливості конструкції

Конструкції матраца можуть бути пружинними і безпружинні. У кожному з варіантів є свої плюси і гідності, тому тут все залежить від самого покупця. Відмінності цих конструкцій виражаються в товщині виробу, безпружинні мають меншу товщину ніж пружинні матраци. Також є тонкі матраци, використовувані в якості накладки для основного виробу.

Якщо вибирати пружинні матраци, то потрібно знати, що вони бувають з залежним і незалежним пружинним блоком. Якщо виріб має каркас, з’єднаний з великою кількістю пружин, то дана конструкція вважається незалежним пружинним блоком. Дана конструкція не дає максимального ефекту, так як при натисканні однієї пружини навантаження йде на весь блок, тому забезпечити максимально правильну підтримку проблематично. У той же час незалежний пружинний матрац має в своїй конструкції, окремо встановлені пружинки, які здатні утримувати тіло в оптимальному положенні для сну.

Якщо ви вирішили вибрати беспружинную модель матраца, то слід знати, що конструкція виготовляється з однорідного пружного матеріалу. У такому матраці абсолютно відсутні металеві елементи, тому виріб має невелику вагу і легко транспортується. Як правило, для виготовлення безкаркасних матраців використовують синтетичні і натуральні матеріали. Для м’якого матраца застосовують латексний наповнювач. Якщо необхідно створити більш тверду основу виріб доповнюється наповнювачем з кокосової койри. Основною перевагою безпружинного матраца є те, що в процесі експлуатації навіть після тривалого періоду часу не утворюється скрип матраца, який негативно позначається на якості сну.

Правильно вибраний ортопедичний матрац не тільки дасть вам можливість комфортно відпочивати, але і під час сну забезпечувати правильне положення тіла. Чим комфортніше людині під час сну, тим здоровіше він себе почуває.

 

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні