Система «Антипотоп». Як запобігти затоплення квартири

 
 Система «Антипотоп». Как предотвратить затопление квартиры

Кожному власнику хочеться зробити свій будинок безпечним і затишним, тому популярність систем запобігання протікання постійно зростає. Сучасна система «Антипотоп» відмінно справляється зі своїми завданнями. Як працює захист і в чому особливості системи, далі розглянемо більш докладно.

У чому небезпека протікання води?

Якщо в квартирі відбувається аварійна ситуація і виходить з ладу система водопостачання, це загрожує серйозними наслідками, особливо в багатоквартирних будинках, де є сусіди.

Трапляються неприємні ситуації і в приватних будинках, тому від протікань не застрахований ніхто. Якщо власники будинку з ранку йдуть на роботу і прорве труба, до вечора весь будинок буде плавати і меблі буде зіпсована. Щоб запобігти подібні проблеми, фахівці рекомендують відразу встановлювати захисні системи.

Принцип роботи системи

Всі сучасні системи «Антипотоп» мають однакове пристрій. Система антипотоп нептун оснащена спеціальними датчиками, блоком управління і вхідним краном.

Працює система за рахунок різниці провідності повітря і води. Якщо датчик сухий, опір велике і немає струму. Як тільки датчик намокає, на контактах змінюється опір. У результаті чого з’являється невеликий струм, і система автоматично спрацьовує. Сигнал про різницю опору миттєво надходить до блоку управління, який закриває вхідний клапан, і вода перекривається.

Як тільки протікання буде усунена, власники легко зможуть розблокувати клапан і вода почне своє звичне рух. Зробити це можна за допомогою того ж блоку управління, поставивши відповідну команду. Щоб кран не спрацьовував постійно, виробники встановлюють певний поріг опору.

Скільки коштує система «Антипотоп»?

Вартість системи безпосередньо залежить від її комплектації. У класичному наборі системи є один клапан, кілька датчиків і блок управління. Коштує такий набір близько 7 тисяч.

Якщо у комплектацію входять додаткові опції і клапани, доведеться переплатити ще кілька тисяч. Вибирають відповідну модель з урахуванням особливостей експлуатації і потреб власників.

Види систем

Зовні системи практично не відрізняться один від одного, схожий і принцип їх роботи, різниця в цінах обумовлена тільки функціональністю пристроїв. Розрізняють системи в основному по способу передачі сигналу від датчиків до пульта управління.

В сучасних системах сигнал може передаватися беспроводниковым способом, коштують такі пристрої дорожче, але зручні в експлуатації. У стандартній системі сигнал передається по кабелю, до якого підключений блок управління і датчики.

Завдяки налаштуванням, вдається запобігати помилкові тривоги і сигнал спрацьовує тільки в тих випадках, коли виникає аварійна ситуація. Розрізняють системи і за способом оповіщення власників. Є моделі, в яких сигнал висвічується на спеціальний дисплей. В інших системах є звукове оповіщення та спеціальні індикатори. Але це не самий важливий критерії вибору системи, при покупці потрібно звертати увагу і на інші характеристики.

Як вибрати систему?

Щоб система впоралася з поставленими завданнями і забезпечувала повноцінну захист, фахівці радять звертати увагу на:

  • Принцип її роботи. Деякі моделі працюють від акумуляторів, тому необхідно стежити за рівнем заряду. Якщо система може працювати від батарейок, то навіть при вимиканні струму, вона захистить приміщення від протікання.
  • Час спрацювання клапана. Чим швидше спрацює клапан, тим менше наслідків залишиться від протікання, тому важливо враховувати цей параметр.

Враховуючи вищеперелічені характеристики можна легко вибрати надійну систему та захистити будинок від підтоплення.

 

 

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні