Скільки потрібно цегли на будинок 100, 150, 200 кв м калькулятор онлайн, як розрахувати для будинку 10х10

Коли людина вирішує побудувати цегляний приватний будинок і вже визначився з його розмірами, у нього неминуче виникне питання про те, яку кількість матеріалу знадобиться для зведення споруди. Попередньо розрахувати скільки потрібно цегли на будинок треба, щоб уявити собі розмір кошторису, а також щоб уникнути нестачі в розпал будівництва або не купити зайвого. Особливо важливо, якщо в будівництві використовується облицювальні камені: бажано, щоб всі вони мали один і той же відтінок. А це можливо тільки якщо вони виявляться з однієї партії. Допоможе приблизно провести розрахунок цегли на будівництво будинку — калькулятор на сайтах забудовників. Розглянемо, як працює це додаток, і що воно покаже.

Сколько нужно кирпича на дом 100, 150, 200 кв м калькулятор онлайн, как рассчитать для дома 10х10

Якщо використовується облицювальна цегла, то розрахунки доведеться робити двічі Джерело pinterest.com

Що треба знати для проведення розрахунків

Скільки знадобиться цегли для нового будинку можна дізнатися, скориставшись онлайн калькулятором, який допоможе розрахувати точну кількість каменю для будь-якої будівлі, будь то будинок, баня, сарай та ін Він підходить для розрахунку як будівельного, так і облицювального матеріалу.

Без особливої праці можна розрахунок цегли на будинок зробити і вручну. Але спочатку кілька слів про те, який у продажу є цегла. Він буває повнотіла, пустотіла і пористий. За рахунок наявних пустот в матеріалі знижується його вагу. А в приміщенні з такого матеріалу буде довше зберігатися тепло, так як повітря, що залишився у порожнечах, поганий провідник тепла. Найбільш ходовий розмір цегли – це 250х120х65 мм.

Щоб показати, як просто розрахувати кількість потрібного матеріалу, візьмемо для прикладу квадратний будинок, розмір якого становить 10х10 м з висотою в два поверхи.

Якщо загальна площа будинку нам відома, то необхідно провести додаткові розрахунки, а саме:

 • дізнатися, чому дорівнює периметр будівлі;

 • порахувати площу стін з урахуванням їх висоти;

 • визначитися з товщиною стін (зовнішніх і внутрішніх).

 • Кожен з цих параметрів впливає на те, скільки знадобиться цегли для будівництва котеджу по заданим параметрам.

  Сколько нужно кирпича на дом 100, 150, 200 кв м калькулятор онлайн, как рассчитать для дома 10х10

  Облицювальна цегла хоч і відрізняється по фактурі, але розміри у нього стандартні Джерело sv.decorexpro.com

  На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків з цегли від будівельних компаній, представлених на виставці будинків «Малоповерхова Країна».

  Різновиди цегли, закладені в калькулятор

  Якщо периметр зовнішніх стін: 10 х 4 = 40 м, то, щоб порахувати, чому дорівнює площа стін, суму периметра слід помножити на їх висоту. Нехай вона буде дорівнює 3 м. З цього випливає, що висота двох поверхів становить 2 x 3 = 6 м. З цього виходить, що площа зовнішніх стін: 40 x 6 = 240 м2.

  Щоб дізнатися скільки цегли треба на будинок 10х10 без калькулятора, потрібно врахувати товщину кладки і вибрати вид і розмір каменя, з якого вона проводиться. Габарити кладочного матеріалу можуть бути трьох видів:

 • Одинарний — 250х120х65 мм

 • Полуторний — 250х120х88 мм

 • Подвійний — 250х120х138 мм

 • Скільки знадобиться цегли для будівництва будинку, можна дізнатися, звернувшись до видаткової таблиці необхідного матеріалу на 1 м2 кладки:

  Сколько нужно кирпича на дом 100, 150, 200 кв м калькулятор онлайн, как рассчитать для дома 10х10

  Кількість цеглин у залежності від способу кладки Джерело line-home.ru

  На замітку! Будівля, побудована з подвійної цегли виглядає менш витончено, ніж те, яке побудоване з одинарного. Але це легко виправити за допомогою будь-якого облицювального матеріалу (гранітних панелей сайдинга, штукатурки або цегли стандартних розмірів).

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про онлайн калькулятор вартості будівництва будинку.

  Приклад розрахунку будинку площею 100 кв. м

  Тепер порахуємо, скільки потрібно цегли на будинок 100 кв м. Як і в попередньому прикладі, для цього спочатку слід дізнатися, чому дорівнює периметр стін. Допустимо, кожна стіна будинку — 10 м, а всього їх чотири: 10 х 4 = 40 м;

  • Щоб дізнатися площа зовнішніх стін, потрібно периметр помножити на висоту, яка в нашому випадку — 3 метра: 40 х 3 = 120 м2;

  • Скільки знадобиться цегли на такий будинок, порахувати не важко. Наприклад, якщо кладка буде проводитися товщиною в 2 цегли, а в якості будматеріалу обраний одинарний цегла, то на кожен квадратний метр кладки знадобиться 204 цегли (враховуючи шви).

  • Віднімаємо сумарний розмір усіх отворів: 120 м2 – 12 м2 = 108 м2.

  • Остаточний розрахунок буде виглядати так: 108 х 204 = 22 032.

  Результат: щоб побудувати будинок, площа якого дорівнює 100 м2, знадобиться придбати 22 032 одинарних цегли, плюс близько 5% запасу на випадок бою.

  Сколько нужно кирпича на дом 100, 150, 200 кв м калькулятор онлайн, как рассчитать для дома 10х10

  Щоб отримати хороший результат, будь-яке будівництво має передувати ретельними розрахунками Джерело superdom.ua

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про калькулятор бруса.

  Приклад розрахунку будинку площею 200 кв. м

  За аналогією, цегляний калькулятор допоможе порахувати, скільки потрібно цегли на будинок 200 кв м:

  • Периметр: 20 х 4 = 80 м

  • Площа: 80 х 3 = 240 м2

  • Якщо кладка стін буде проводитися в два з половиною цегли, а в якості матеріалу обраний одинарний камінь, то відповідно до таблиці виходить, що на 1 м2 знадобиться не менше 255 шт.

  • Віднімаємо площу отворів: 240 м2 – 18 м2 = 222 м2.

  • Заключний розрахунок має наступний вигляд: 222 х 255 = 17 316.

  Підсумок: для будівництва будинку 200 м2 знадобиться 56 610 шт. цеглин.

  На замітку! В розрахунках були використані приблизні параметри, в тому числі віконних і дверних прорізів. У кожного будинку індивідуальні розміри. Щоб дізнатися більш точне число необхідного кількість цегли для котеджу, потрібно із загальної площі зовнішніх стін відняти площу усіх наявних отворів усередині приміщення.

  Для будівництва будинків, розташованих на території з помірним і холодним кліматом, краще вибрати товщину несучих стін не менш ніж у 2-2,5 цегли.

  Зазвичай в кожній будові внутрішній простір поділяють стіни. Також необхідно відвести окреме місце для вентиляційної системи. Для їх зведення може знадобиться аналогічний будматеріал.

  Дізнатися скільки потрібно цегли для внутрішнього облаштування будинку можна помноживши загальну площу внутрішніх стін на кількість цегли на 1 м2 кладки.

  Сколько нужно кирпича на дом 100, 150, 200 кв м калькулятор онлайн, как рассчитать для дома 10х10

  Внутрішні перегородки нерідко робляться товщиною в одну цеглину – це треба враховувати при розрахунках Джерело strojbum.ru

  Таким чином калькулятор порахує, скільки потрібно цегли на будинок 150 кв м (і будь-якого іншого розміру). Але варто пам’ятати, що до отриманого результату треба додати ще 5-10% будматеріалу в якості запасного. При транспортуванні, зберіганні і кладці він нерідко б’ється.

  Приблизно таким же чином працює калькулятор блоків для стін, тільки в ньому враховуються розміри блоків, вони зазвичай більше цегли, і їх для будівництва відповідно потрібно менше.

  Відео опис

  Всі нюанси розрахунку цегли дивіться у відеоролику:

  На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу будівництва будинків під ключ, куди входять і всі супутні розрахунки. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

  Висновок

  Точний розрахунок потрібної кількості каменя на будинок — основна частина підготовчого етапу. Але точний розрахунок цегляної кладки стін калькулятор не допоможе зробити, для цих цілей варто звернутися в спеціалізовану компанію, яка допоможе вирахувати потрібну кількість матеріалу. Краще один раз заплатити за покупку і доставку необхідної кількості цегли, чим докуповувати відсутній обсяг матеріалу, зупиняючи будівництво на невизначений термін.

  Оцінок 0