Способи усунення бульбашок на шпалерах

Приступаючи до ремонту, кожен хазяїн свого житла сподівається, що його будинок повністю перетвориться і стане привабливішим, ніж був. Однак, не всі роботи по внутрішній обробці проходять без сучка і задирки. Багато спостерігають скупчення повітря під новенькими шпалерами. Як прибрати бульбашки на шпалерах після поклейки?

Способы устранения пузырей на обоях Способы устранения пузырей на обоях Способы устранения пузырей на обоях Позбутися від бульбашок на шпалерах допоможе клей ПВА

Щоб попередити подібну неприємність, перш ніж робити на шпалерах прокол, місце навколо майбутнього отвору потрібно обклеїти скотчем. Скотч захистить полотно від залишків клею. Цей метод варто взяти на озброєння тим, хто клеїть паперові або дуже світлі шпалери. Заповнивши шприц клеєм ПВА, видавити його під шпалери і розподілити валиком або ганчіркою, рухаючись знизу вгору і в сторони.

Тепер ви знаєте як усунути бульбашки на шпалерах і отримати задоволення від свіжого ремонту.

Заходи профілактики

Щоб уникнути подібних проблем у майбутньому, необхідно підходити до організації ремонту більш відповідально і ретельно. Адже в більшості випадків повітряна «пробка» під шпалерами утворюється внаслідок недостатньої підготовки стін. Якщо стіни під поклейку нерівні і неозброєним оком видно всілякі ямки і провали, то швидше всього, у цьому місці не вдасться досягти ідеального прилягання полотна до поверхні стіни. Тому перед фінішним етапом ремонту стіни потрібно ретельно вирівняти, закласти всі тріщини, ямки і інші дефекти.