Стіл-трансформер від студії Heatherwick з розширюється стільницею

Оригінальну конструкцію отримав звичайний стіл, в результаті досліджень студії Томаса Хизервика можливості пристосовувати меблі до приміщень різної площі. Своє творіння винахідники представили в цьому році на загальний огляд під час арт-ярмарку Frieze.

Самі дизайнери називають свій винахід двопозиційним столом-трансформером. В його основі лежить сітка, яка може складатися і розсуватися, в результаті чого за столом можуть розміститися як кілька людині, так і велика компанія. При цьому видно, що винахідники навіть кілька посоромились – стіл адже не обов’язково складати і розкладати до крайніх точок, а значить його можливості набагато ширше.

Стол-трансформер от студии Heatherwick с расширяющейся столешницейДжерело pinterest.com

Щоб розсунути стіл, його треба просто потягнути за ніжки

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків від будівельних компаній, представлених на виставці будинків «Малоповерхова Країна».

«Спочатку ми працювали над іншими завданнями, але їх рішення наштовхнуло розробників на ідею створення меблів, яка могла б бути змінені в розмірах», – зазначив в інтерв’ю консультант студії Хізервік, а також додав, що кінцевий результат з’явився тільки завдяки багаторічній праці і великої кількості експериментів з основним механізмом столу.

Для створення гратчастої структури підстави творці застосовують просмолену папір, отримуючи міцний матеріал з відмінними тактильними властивостями, здатний витримувати велику кількість циклів складання-розкладання.

Можливість розсовувати стіл з’явилася в результаті чергування напрямки шарів паперу в структурі столу. Його поверхня має прекрасні тактильні якості та натуральний благородний колір, який з часом ще більше розкриє свою глибину.

Стол-трансформер от студии Heatherwick с расширяющейся столешницейДжерело homenino.ru

Стіл-трансформер в різних положеннях

Всі пластини у каркасі столу (а їх там 61) вирізані вручну, ретельно відкалібровані і закріплені на своїх місцях. Така точність дозволила розширювати стіл одним рухом – всього лише потягнувши його за ніжки.

В той час, як за звичайним круглим столом може зібратися всього вісім чоловік, творіння студії Хезервик розтягується до чотирьох метрів у довжину, що дозволяє розмістити за собою великі компанії для дружніх посиденьок.

Стол-трансформер от студии Heatherwick с расширяющейся столешницейДжерело wevux.com

Частково розкладений стіл-трансформер

Це дивовижний приклад синтезу новітніх технологій і старовинних традицій як в обробці, так і в функціях handmade меблів.

Можливість самостійно переконатися в унікальності рухомого столу надається в галереї Деніела Каца в Лондоні, де проходить художня ярмарок Frieze.

Тираж випуску даного винаходу – всього сім примірників, але студія на цьому зупинятися не збирається і вже працює над наступними експериментальними виробами.

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про ліжко на стелі в будинку лофт.

Оцінок 0