Стінові панелі під камінь, дерево і цегла, для внутрішньої обробки будинку

 
 Стеновые панели под камень, дерево и кирпич, для внутренней отделки дома

Хорошою альтернативою будівельних матеріалів дорогим і натуральним, наприклад, каменю, цеглі, дереву, є імітують їх декоративні панелі, що застосовуються в обробних роботах стін приміщень. За зовнішнім виглядом вони ні чим не відрізняються від природних, крім того легкі при монтажі, мають високу якість і доступну ціну.

Декоративні панелі під камінь

Різноманітність видів панелей, що імітують природний камінь, розрізняє склад матеріалу, технологія виробництва та способи монтажу. Стінові панелі, виготовлені зі склопластику, вдало повторюють грубу кам’яну кладку. Цей матеріал має безліч переваг:
Легкість і міцність, яку надає скловолокнистий шар.
При виробництві спочатку зразок виготовляється з натурального матеріалу, потім ця модель стає штампом для пластикових панелей. Точної схожості добиваються за допомогою нешкідливих барвників.

Декоративні панелі зі склопластику застосовуються при створенні внутрішнього інтер’єру в готелях, виставкових залах, знімних павільйонах, офісах, будинках.
Завдяки легкості монтажних і демонтажних робіт, підходить для багаторазового використання. Добре кріпиться на сиру штукатурку і бетон. Для додаткової тепло і шумоізоляції прокладають між стіною і панелями відповідний матеріал.
Склопластик є екологічно чистим матеріалом, не шкідливий для здоров’я людини.
Не вигорає, вологостійкий, пожежобезпечний, не боїться цвілі і не гниє. А при низькій вартості матеріалу, виходить практично ідеальний оздоблювальний продукт.

Виробники пропонують різні панелі з імітацією кам’яної кладки. Від дикого вапняку, гірського сланцю, мармуру, травертину до каменю юрського періоду. Ними обробляють зовнішні стіни, колони, арки, внутрішні приміщення, ванні кімнати.

Декоративні панелі під цеглу

Не менш затребуваними в обробці є панелі, які відтворюють цегляну кладку. Свою популярність вони здобули завдяки таким якостям:

  • Легко і швидко монтуються, матеріал має низьку вартість, оскільки виробляється з відходів деревообробки.
  • Декоративна панель являє собою аркуш ДСП розмірами 2440*1220*6. Деревне волокно береться з відходів евкаліптового дерева, що містить свої смоли і масла. Формування панелі відбувається під високим тиском, в результаті якого виділяється лігнін, саме він і є сполучна речовина. Далі декоративна сторона виконується, як імітація цегляної кладки, потім на неї наноситься акрилова фарба.
  • Такі стінові панелі застосовуються для обробки холів, передпокоїв, театральних композицій, виставкових залів, а також балконів і лоджій.
  • Декоративні панелі прості у догляді. Їх досить протерти ганчіркою, змоченою в мильному розчині.

Декоративні панелі під дерево

Стінові панелі з ДСП, що імітують породу дерева, виробляються способом пресування стружки при високих температурах. Сполучною речовиною є фенолформальдегидная смола, тому для внутрішньої обробки житлових приміщень не рекомендуються. Є й інші мінуси:
Невисока міцність, бояться перепадів температур і підвищеної вологості, кришаться при обробці.
Стінові панелі з ДВП виробляються також способом пресування при високих температурах, але без застосування шкідливих смол, так як досить для зв’язування виділяється лігніну.

Деревноволокнисті панелі менш схильні до дії вологи. Монтуються найчастіше на обрешітку.
Метод виробництво панелей з МДФ схожий за своєю технологією на ДВП. Панелі з МДФ мають гарну тепло-і звукоізоляцією і стійкі до потрапляння вологи, дуже міцні. Також виробляються стінові панелі зі спеціальним вогнезахисним просоченням.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні