Типи і різновиди мансардних вікон

 
 Типы и разновидности мансардных окон

В даний час дуже великий вибір вікон для забезпечення освітлення у мансардному приміщенні. Адже облаштування такого приміщення дуже важливо й велика увага приділяється саме висвітленню. І щоб здійснити таке облаштування існує багато можливостей і пропозицій. Різноманітністю варіантів наповнений сучасний ринок. І спираючись на надані можливості реально створювати цілий ряд віконних секцій, здійснити засклення всій даху, а також, її половини. Можна обирати різні види мансардних вікон, які поділяються за методом їх відкривання. На сьогоднішній день, є багато пропозицій, і вони можуть задовольнити будь-які побажання і вимоги клієнта, навіть найбільш вимогливі. Тобто, відсутність вибору не існує. Тим не менш, знання, з приводу того, які бувають різновиди мансардних вікон, абсолютно не завадять, але навпаки, нададуть допомогу у виборі. Особливо це важливо для тих, хто особисто займається будівельною діяльністю.

Різновиди вікон для мансарди

Різновиди вікон для мансарди, згідно використовуваного ресурсу:

• Дерев’яні вікна;

• Пластикові вікна;

• Алюмінієві вікна.

Різновиди вікон для мансарди, згідно з особливостями присутньої конструкції:

• Надставки. Являють собою верхню додаткову деталь вікна, яка формує декоративну комбінацію всієї віконної конструкції. Надставки бувають трикутні й напівкруглі.

• Вікна балконні. Розміщуються в поєднанні з склінням мансардним і дають можливість виходу на балкон за рахунок формування переднього, інший раз, бічного скління вільного простору. Крім цього, існує різновид конструкції, при якій спостерігається наступна форма. Коли вікна зачинені, то вони створюють вигляд даху під ухилом, тобто повторюють її. Вікна у відкритому стані виглядають так: верхня сторона відкривається знизу вгору, нижня сторона розкривається вперед, починаючи від верху.

• Тунель світла. Дана різновид являє собою вікно, яке не володіє прямим контактом з приміщенням. З цієї причини від такого вікна виходить світло у вигляді вузького тунелю, чимось схожого на трубу. Світло проникає в житлове приміщення, де встановлено плафон. Цей плафон виконує функції рівномірного розсіювання світла. Наприклад, такого роду тунель можна створити в тих умовах, коли присутня замість мансарди горище. Під горищем є вільний простір, в якому не є природне освітлення і, також немає штучного освітлення.

• Додаткова нижня деталь вікна, що перебуває під мансардним вікном (її встановлюють на одній поверхні). Дану деталь встановлюють в тому випадку, коли висота даху не дозволяє створити два вікна вертикальних, а одного вікна недостатньо для забезпечення потрібного освітлення.

• Вікна карнизні. Їх встановлення здійснюється під вікнами мансарди, тільки у вертикальному положенні. Вони ще мають поворотним відкриванням. Створюють такі вікна унаслідок наявного високого пристінку під самим дахом, тобто стіни. Дана конструкція дає можливість людині оглядати навколишнє середовище як зі стандартного вікна.

Типи вікон для мансардного приміщення

Вікна для мансарди поділяються на типи згідно з методом їх відкривання:

• Вісь повертання стулки розміщена по центру. Вікна даного типу дуже популярні. Причина такої популярності криється в наступному: вони прокручуються в сторони і така конструкція дозволяє їх легко мити.

• Вісь повертання знаходиться в піднятому положенні. Встановлюється вона на близькій відстані від верхнього кордону вікна, це 3/4 висоти.

• Вісь повертання є комбінованою, тобто, з’єднані разом центральна і верхня. За допомогою верхньої осі вікно може вільно відкриватися тільки назовні, але, при цьому припустимо кут 45°. Вісь, розміщена по центру, дає можливість розгортати вікно в сторони, тому його легко і зручно мити.

• Вісь повертання є бічний. В цьому випадку немає причин все детально пояснювати – все і так ясно. Вікна цього типу носять назву мансардних люків.

• Вісь повертання знаходиться внизу на нижньому вікні. Такий пристрій є на вікнах балконних (про них згадувалося вище) і, тому, ці вікна відкриваються у напрямку вперед.

• Вікно відкривається з використанням пульта дистанційного керування. Це тип відкривання призначається для тих вікон, які розташовані дуже високо. Тобто, висота даху і мансарди велика, така, що звичайним чином до вікна неможливо дотягнутися. Ще, даний тип відкривання застосовують через цікавого естетичного вигляду, або ж, для забезпечення додаткового зручності.

 
 Типы и разновидности мансардных окон

Існують ще окремі системи для відкривання, а також, закривання вікон. Вони володіють цікавою специфікою – відразу ж реагують на певні навколишні умови, наприклад, коли йде дощ або з’являється дим. Також, ці системи можна налаштувати відповідно до часу, тобто, на певний період часу.

З наданої вище інформації стало очевидним, що різновидів і типів вікон для мансарди існує дуже багато. І всіх їх вистачає, щоб задовольнити смаки і потреби покупців. Кожен може вибрати для себе те, що йому більше подобається і що підходить для його приміщення. Підібрати вікно можна, виходячи з особливостей будови власного житла.

Крім цього, вікна для мансарди забезпечують різного роду аксесуарами — їх теж є велика кількість. Вони здатні прикрасити і навіть збагатити сам інтер’єр приміщення. Інформацію на цю тему також можна буде прочитати у відповідних статтях.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні