Варіанти дизайну шпалер

Введення

Якщо ви вирішили зайнятися ремонтом своєї квартири, то обов’язково запитаєте, який дизайн шпалер буде найбільш підходящим для того або іншого приміщення. У статті ми постараємося допомогти вам з вибором шпалер для кухні, спальні, вітальні, передпокою, дитячої кімнати і інших приміщень.

Варианты дизайна обоев Варианты дизайна обоев Варианты дизайна обоев Цікаві шпалери в дитячу

Ще одним цікавим фактом є те, що використання яскравих і світлих тонів дозволить вам відвернути увагу зі старої меблів на барвисті стіни. Але якщо у вас гарна меблі, на яку, як ви вважаєте, чи варто звертати увагу, то ваш вибір – темна зігріваюча колірна гамма. Тепер ви знаєте, як вибрати колір шпалер, і ми переходимо до нової чолі.

Вибір малюнка

Малюнок, як і колір кімнати, здатний змінити її візуально. Тому наступна частина статті присвячена тому, як вибрати малюнок шпалер.

Пам’ятайте, що дрібний малюнок здатний візуально збільшити приміщення, притому що використання більш великих зображень робить кімнату значно менше.

Варианты дизайна обоев Варианты дизайна обоев Дрібний малюнок на шпалерах

У разі вибору малюнка для дитячої кімнати не варто робити упор на великих зображеннях «мультяшних» персонажів, оскільки дитина, якщо він ще недостатньо дорослий, може лякатися таких «монстрів» на стінах.

Якщо ви хотіли б збільшити висоту кімнати, то використовуйте малюнок з вертикальними смугами. З іншого боку, такий малюнок знизить довжину приміщення. Якщо ж використовувати горизонтальні смуги, то тоді ви досягнете протилежного ефекту.

Варианты дизайна обоев Варианты дизайна обоев Великий малюнок на шпалерах

Таким чином, малюнки на шпалерах здатні не тільки прикрасити кімнату, але і створити ряд візуальних (уявних) ефектів.

Дизайн в залежності від типу шпалер

Паперові шпалери

Оскільки паперові шпалери найбільш дешеві, безпечні для здоров’я людини, а також можуть бути приклеєні до стін навіть на самий звичайний клейовий розчин (такий, як клейстер – клей на натуральних продуктах), то вони є більш практичними і актуальними для обклеювання дитячої кімнати. Справа в тому, що ваша дитина, навіть якщо він зовсім маленький, незабаром підросте і буде кликати до себе приятелів. А разом з Сережкою з сусіднього під’їзду вони можуть малювати на стінах найрізноманітніші художні твори. Або вашому чаду може просто набриднути колірна гамма кімнати. В такому випадку завдяки дешевизні ви витратите на повторний ремонт значно менше коштів. А уявіть, якщо ви поклеите дитячу кімнату в шовкові шпалери. Витрати величезні. Хоча, якщо у вас є зайві гроші, то такий варіант також буде актуальним.

Варианты дизайна обоев Варианты дизайна обоев Паперові шпалери

Особливим видом паперових шпалер є фотошпалери. Різні композиції дозволять вам не виходячи з будинку побувати, наприклад, на березі Чорного моря або викупатися в ширяють по небу хмарах.

Вінілові

Такий вид найбільш підходить для віталень, кухонь і передпокоїв, оскільки ці шпалери виготовляють з досить-таки реалістичною імітацією дерева, каменю, штукатурки і т. д.

Варианты дизайна обоев Варианты дизайна обоев Вінілові шпалери

Текстильні шпалери

Ці шпалери зроблені під шовк, льон і інші тканинні поверхні. Вибір на їхню користь є прекрасним дизайнерським рішенням для обклеювання стін спальні кімнати та кімнати відпочинку. Приміщення, обклеєне в такі шпалери, буде виглядати набагато багатше і індивідуальніше.

Варианты дизайна обоев Варианты дизайна обоев Текстильні шпалери в інтер’єрі

Суміщені шпалери

При виборі шпалер для будь-якого приміщення нерідко використовується варіант комбінування двох різних рулонів. При цьому пам’ятайте, що краще всього уникнути відмінності за матеріалом, з якого зроблено полотно, а зупинитися тільки на різних малюнках і кольорах.

Варианты дизайна обоев Варианты дизайна обоев Суміщені шпалери

Висновок

Вибір у будь-якому випадку за вами. Як бачите, при створенні загального інтер’єру квартири кожна деталь відіграє важливу роль. Якщо у вас все ще залишилися якісь питання, то можете задати їх у коментарях нижче.