Вартість будинку в регіонах – тенденції і динаміка ринку, вплив на цінник політичної та економічної ситуації

Всім відомі рубльовські бомжі Сифон і Борода, ніколи не замислювалися про вартість нерухомості – напевно не тому, що у них немає грошей, а швидше тому, що ця тема не була предметом їх дослідження.

Безкоштовне житло в Росії, може мати вигляд тільки картонної коробки з-під холодильника і завдяки тому, що два амбітних товариша не схильні брати кредити, проживання на свіжому повітрі дозволило їм стати дуже знаменитими, а важкі умови побуту зробили їх кращими друзями.

Можливо, якщо б житлове питання стояло дуже гостро, Сифон пішов би на крайні заходи і відкрив свій комісійний магазин, але завдяки сучасної, якісної і щільній паперовій упаковці, обидва товариша по чарці мають можливість до кінця своїх днів, віддаватися гедонистическим задоволень.

Стоимость дома в регионах – тенденции и динамика рынка, влияние на ценник политической и экономической ситуации

Головна причина коливань цін – наявність або відсутність грошей у населення для покупки другого житла, тому що перше – міська квартира
Джерело www.kapitaloff.ru

Фактори, що впливають на платоспроможність населення

В економіці існують певні показники, які допоможуть вам передбачати майбутні зміни, дотичні цін на будь-яку заміську нерухомість і курсу долара.

Як правило, до основних причин динаміки цін, відносяться:

1. Появление
великої кількості
забудовників та збільшення обсягів будівництва. Якщо цей факт співпадає з падінням рубля, зниження цін неминуче.

2. Підвищення процентної ставки по іпотеці. Не пощастило тим, хто в свій час взяв іпотеку у валюті: при нестабільній економічній ситуації, ви ризикуєте переплачувати за житло в 5-7 кратному розмірі.

3. Висока ціна продуктів з нафти. Крім підвищення вартості бензину, очікуйте різкий стрибок цін на житло.

4. Інфляція. Інфляція має певну тенденцію періодично обвалювати рубль і, якщо ви зберігаєте гроші у валюті, то динаміка цін на нерухомість вас особливо не торкнеться.

Розглянемо регіони з різними економічними показниками, а також проаналізуємо доступність придбання своєї заміської житлової площі.

Стоимость дома в регионах – тенденции и динамика рынка, влияние на ценник политической и экономической ситуации

Найбільш перспективна ніша по всіх регіонах – таунхауси, доступний формат заміської життя
Джерело zen.yandex.ru

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків, площею від 3 до 1887 м2 – від будівельних компаній, представлених на виставці будинків «Малоповерхова Країна».

«Гаманець або життя!»: вартість найдорожчого житла

Безумовно, Москва – це лідер не тільки за високого рівня життя, але і самим дорогим цінами на житло. У 2018 році, ціна за 1 м2 становила близько 193 300 рублів, що значно відрізняється від вартості в Пітері: середня ціна на квадрат на рівні 115 600 рублів.

Уажно! Якщо у вас не вистачає фінансів, щоб придбати котедж в Москві – купіть друкарський верстат для грошей. Картонна коробка від агрегату покрита тонким непромокающим шаром з поліетилену, який доведеться вам дуже до речі, в дощову погоду.

З недавніх пір Сочі увійшов у трійку найдорожчих міст для проживання. Зараз один квадрат може коштувати більше 100 000 рублів і при цьому, ціни продовжують набирати обертів. Можливо, незабаром, придбання майна у Сочі та інвестування в котеджі, як у бізнес-проект, стане вельми актуально.

Думка експерта! Річна динаміка для великих міст показує невеликий приріст у цінах, в середньому на 5%, порівняно з попереднім роком. Це обумовлюється економічними і політичними факторами, а також, розвитком інфраструктури.

Стоимость дома в регионах – тенденции и динамика рынка, влияние на ценник политической и экономической ситуации

Ринок ще не оговтався після обвалу 2014 року, зате з’явилася можливість купувати доступні заміські будинки в перспективних регіонах, де зараз активно розвивається напрямок, наприклад, в Сочі і Краснодарському краї в цілому
Джерело bankiros.ru

Незважаючи на кліматичні особливості, ціни зростають і на Далекому Сході. Ставка за метр у Владивостоці неухильно повзе вгору і на даний момент складає близько 100 000 рублів.

Особливо хочеться відзначити обстановку з нерухомістю в Севастополі – там спостерігається незначне зростання цін на котеджі, що, швидше за все, пов’язано з політичною обстановкою. Зараз за 1 м2 можна заплатити в середньому 80 500 рублів, що набагато дорожче цінника на житло в Хабаровську.

Замикає коло з найбільш затребуваних міст – Єкатеринбург. Порівняно з минулим роком, приріст цін спостерігається слабо і в даний момент, якщо ви захочете купити будинок з ділянкою, доведеться заплатити близько 71 000 рублів за квадратний метр.

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які володіють повним циклом власного виробництва, надають послуги без передоплати, надають кредит або розстрочку на будівництво, а також приймають залік кошти материнського капіталу. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Регіони з найдоступнішими цінами на заміське житло

Помітне зниження цін спостерігається на Уралі і південній частині Росії. Скоріше, це пов’язано з відсутністю великих зарплат і робочих місць.

Відео опис

У цьому відео ми обговоримо з чого складається вартість дерев’яного будинку:

Незважаючи на хорошу інфраструктуру, ціни на будинки в таких містах як Челябінськ, Ульяновська і Магнітогорськ помітно відрізняються, зважаючи на наявність несприятливої екологічної обстановки. Вартість 1 м2 в місті металургів становить трохи більше 41 000 рублів, а в Магнітогорську спостерігається спад купівельної спроможності, яка не дає піднятися прайсу на житло вище 32 000 рублів.

Стоимость дома в регионах – тенденции и динамика рынка, влияние на ценник политической и экономической ситуации

Котеджна забудова в Ставропольському краї – один з перспективних регіонів з прийнятними цінами на заміське житло
Джерело sevkavportal.ru

Для тих, хто шукає оптимальний варіант з прийнятними цінами, рекомендуємо придивитися до таких міст, як Ставрополь і Астрахань: в обох регіонах, вартісне вираження приблизно однаковий і не перевищує 40 000 рублів за 1 м2.

Приклад з життя: Дмитро К., з недавніх часів, вступив з секту під гучною назвою «Союз меча і орала», вирішив придбати заміський будинок в Ставропольському краї. Вивчивши місцеві розцінки, він вдався до послуг ріелтора. Через деякий час, йому попався варіант, розташований на кордоні з Ростовським регіоном, де вартість житла мінімальна.

Помітно підвищуються позиції в Іркутську, Іркутської області і визначається в основному, можливістю заробити гроші в даному регіоні. Аналіз попередніх років, показує, що в середньому розцінка за 1 м2 в котеджному селищі, збільшується з кожним роком на 2-3%. У 2018 році ви можете придбати квадрат в Іркутську за 42 000 рублів, в регіонах – за 25 000 рублів.

Відео опис

У відеосюжеті названі 9 причин для переїзду на Південь Росії і покупки будинку за містом:

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про те, наскільки приваблива заміська нерухомість як інвестиція: чи є вигода і має сенс вкладати заощадження.

Висновок

Скорочення рівня доходів населення, змушує ринок заміської нерухомості періодично знижувати ціни, що дає профіт для покупки житла за прийнятною вартістю. Фахівці стверджують, що з 2020 року, в Росії очікується фінансова криза, зважаючи на низьку купівельну спроможність.

Оцінок 0