Варто самостійно встановлювати металеві вхідні двері?

 
 Стоит ли самостоятельно устанавливать металлические входные двери?

Хочете дізнатися, як самостійно встановити металеві двері?Якими інструментами при цьому користуватися?Які матеріали використовувати?Тоді ви поступаєте абсолютно правильно, читаючи цю статтю!
Головне, що потрібно пам’ятати — одному впорається з цим завданням досить складно.

З чого почати?

Перед установкою слід підготувати отвори.Обов’язково необхідний відповідний проміжок, для подальшої вставки коробки.Після того як прикріпили коробку, навішуємо полотно, регулюємо замки.Для кріплення дверей використовують турбо шурупи. Їх довжина залежить безпосередньо від того, наскільки сама товста стіна.Цегляна стіна — добре.Бетонна вимагає шурупи по більше.Для того щоб двері не просідала ставимо дві петлі зверху.І не забуваємо поставити ще одну внизу для підтримки.

Другий етап — кріплення

Ви знали, що отвір має дуже важливе значення?Його розмір, якої форми і з яких матеріалів він власне зроблений.
Найвідоміша установка це коли спеціальні металеві пластини, приварюють до коробки в кількості трьох штук.Крізь які бурять отвори забиваються штирі і приварюють їх до пластин.Якщо використовуються анкерні болти, їх просто затягують.

Інші відомі варіанти установки

 • Це коли забиті спеціальні штирі приварюються до коробки вхідних дверей. Мінус цього варіанту в тому, що неминуче пошкодиться полімерне покриття, відновити яке навряд чи вийде.
 • Є можливість прикріпити через коробку.Свердлити по вертикалі отвори в її частинах.Вставляються, забиваються і затягуються відповідні болти, головки яких повинні потопати в коробці.Цей спосіб не підходить, якщо стіна цегельна, а саме кріплення газобетонное або пінне.Все це загрожує низькою міцністю.
 • Двері можуть встановлюватися як зовні так і на рівні краю дверного отвору.Хоча в той же час самим безпечним вважається коли двері встановлюють вглиб отвору.

  Чесно кажучи, не така це проста робота — встановити вхідні двері! Людина без відповідних знань і досвіду навряд чи зможе впоратись з цим завданням.Існує певна кількість правил, дотримання яких загрожує можливою проблемою з закриванням дверей, або ж неминучою втратою щільності прилягання точно.

  Єдине, що безумовно можна порадити купувати по можливості двері саме в того хто їх зробив.В іншому випадку ризикуєте тим, що дверна коробка може просто не совпать за розмірами з дверним прорізом.

  Як бути?

  Перше, що необхідно зробити в такому випадку, слід підігнати отвір по периметру, після чого як слід обробити укоси за допомогою цементного розчину.Набагато гірше, якщо сам отвір менше ніж сама дверна коробка!Це практично безнадійний випадок і швидше за все доведеться міняти двері на нові.
  Як би там не було, правильним буде рішення скористатися допомогою фахівців!

  Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні