Вибір відповідних мансардних вікон

 
 Выбор подходящих мансардных окон

Для того, щоб визначитися у виборі відповідного мансардного вікна, треба спочатку запланувати його призначення у вашому домі. У свою чергу, щоб визначитись з призначенням вікна, наявного в мансарді, треба для себе вирішити наступне: для яких цілей ви вживаєте мансардну площа. У більшості випадків, вибір даних вікон повністю залежимо від різновиду приміщення, території його скління, примірної висотності поверху, і також, конструктивної специфіки вікна. Звичайно ж, ще враховуються особисті смаки та уподобання.

Як здійснити вибір потрібних мансардних вікон

Далі надані основні критерії, яких потрібно дотримуватися при виборі даних для вікон приміщення.

Територія (або площа) для скління

Цей параметр є основним, і власник будинку зобов’язаний обчислити його в першу чергу. Ось основне правило: площа для скління мансардного приміщення повинна бути дорівнює приблизно 10% від наявної площі всього приміщення. Приміром, 5 метрів квадратних скління на 50 метрів квадратних площі приміщення. Самий оптимальний варіант – це коли присутні пропорції 1:8.

Кожне приміщення має володіти хоча б одним вікном.

Розміщення мансардних вікон

 
 Выбор подходящих мансардных окон

В цьому випадку, можна застосувати власну фантазію, але є на цей рахунок одна рекомендація. Деяка кількість окремо розміщених вікон (на значному проміжку одне від іншого), забезпечують більше світла, ніж, якщо встановлено лише одне єдине вікно подібної площі. А пояснити таку особливість можна наступним чином: єдине вікно буде розсіювати світло в різних напрямках, якщо вікон більше, то і розсіювання стане більше, і, отже, приміщення буде набагато сильніше висвітлюються.

Висота мансардних вікон

Якщо ви маєте намір сидіти біля вікна і бачити, при цьому відмінно вулицю, то вікна необхідно розміщувати в проміжку 1 метра від підлоги. Закінчення вікна повинен бути на рівні 2-2,2 метра від підлоги. Тільки ні в якому разі не можна плутати з довжиною вікна. Так як вікно розміщується під деяким нахилом, то воно повинно мати довжиною, яка більше, ніж вертикальна висота.

Ширина мансардних вікон

Ширина мансардних вікон повинна обчислюватися на початковому етапі, тобто в ході проектування самого даху. Це тому, що ширина повністю залежна від кроку присутніх крокв. Найкращим способом буде підгонка ширини вікна під крокви, так як наявне відстань між кроквами робить сильний вплив на міцність і надійність даху, а також її здатності витримувати різного роду навантаження. При наявності сумнівів щодо правильності та відповідності параметрів вікна, краще звернутися до професійного майстру. Тоді можна бути впевненим, що розрахунок здійсниться вірно.

Для ідеального вибору вікна лише з самими потрібними характеристиками, варто виписати для себе серії деякого числа виробників і потім вже вибрати найбільш підходящий варіант.

Ресурс для виробництва мансардних вікон

Приміщення основного призначення (це дитяча кімната, зал, коридор тощо), дозволяють вживання будь-якого роду вікон, навіть дерев’яних. Але для санвузла деревина буде недоречною, необхідно купувати пластик, тому що на нього не впливають сильні температурні перепади. Тобто він не володіє схильністю до розширення або звуження. Але якщо хочеться, все ж, вжити дерево, то його слід покрити поліуретановим шаром.

Методи відкривання вікон

Тут прийнятні всілякі методи відкривання вікон. Найбільш поширений метод – це відкривання стулки згідно центральній осі. Але, при цьому, він є дуже небезпечним – легко можна вдаритися об стулку головою. Є ще варіант, який можна назвати золотою серединою – це стулка з наявністю осі відкривання, яка розміщена вище середини.

Склопакети

Основою склопакета вважається скло загартоване, яке заповнений аргоном. Сьогодні на будь-який смак і перевагу виробниками надані самі різні зразки склопакетів. Це склопакети з наступними характеристиками: наявність значної товщини для забезпечення максимальної міцності; наявність різних відображають покриттів на склі; збільшений показник теплопровідності, одержуваний з-за збільшення проміжку між склом та ін. Виходячи з наданих можливостей, необхідно дуже уважно придивлятися до характеристик ресурсу, щоб потім не переплатити за функції, які не потрібні.

Ручка для відкриття вікна

Ручка може бути розташована в будь-якому місці, найголовніше, щоб можна було легко відкрити вікно. Тільки необхідно запам’ятати один нюанс: якщо в сім’ї є діти, то слід подбати про наявність спеціальної функції, яка полягає у блокуванні вікна — щоб воно не відкрилося випадково.

Дистанційне керування вікном

Бажаючі володіти максимальною зручністю при користуванні мансардними вікнами, можуть легко придбати дану функцію.

Блоки мансардних вікон

Цей варіант не завжди виправдовує себе, і дуже часто вважається нераціональним. Перше: здійснювати установку даних вікон власноруч дуже складно, плюс, фірмове вкладання буде дорогим. Друге: забезпечення приміщення світлом буде незначним, набагато менше, ніж від деякого числа вікон одиночних, в сумі мають ту ж площу.

Додаткові аксесуари

Додаткові аксесуари, призначені для мансардних вікон (це жалюзі, ролети, москітні сітки), краще замовити у того ж виробника. Тоді збережеться цілісність конструкцій.

Бренд виробника

Всі відомі виробники, які вже встигли заявити про себе протягом багатьох років, практикуються на надання максимально якісного сервісу. Різниця при виборі може складатися лише в характеристиках певних серій вікон і розташуванням фірми щодо вашого житла.

У підсумку, можемо надати пораду щодо кількості вікон: два вікна будуть доречними на площі більше 1 метра квадратного; три вікна можна зробити при площі більше 2 метрів квадратних.

Щоб забезпечити приміщення достатньою кількістю світла, то треба триматися головного правила: чим меншим є ухил вашої даху, тим довше повинні бути вікна.

Якщо є бажання зробити вікна на одній стороні будівлі, то їх треба розміщувати вище середньої частини поверху. Вікна по двом сторонам мансарди дозволяють розмістити їх таким чином: одне вікно зробити вгорі, інший — в середині, для досягнення ефективного освітлення.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні