Виготовлення розсувних дверей за допомогою своїх сил. Особливості системи, механізмів, виготовлення і кріплення

 
 Изготовление раздвижных дверей при помощи своих сил. Особенности системы, механизмов, изготовления и крепления

Серед любителів створення оригінального і нетривіального інтер’єру, в основному застосовується система дверей розсувного типу. Такі системи досить складні, але надійність їх також є високою.

Що стосується механізму, що застосовується в розсувних дверях, то він нескладний. Його реально зробити за допомогою власних сил. Така конструкція дверей, розсувного типу здатна економити простір кімнати, забезпечуючи їй більше ергономічності і практичності.

 

За допомогою розсувних дверних конструкцій, гості, і самі господарі, здатні себе добре почувати.

Збірка міжкімнатних розсувних дверей. Особливості складання

Якщо рішення прийняти і самостійна установка все ж таки почалася, то треба визначитися з особливостями системи. Елементи таких конструкцій здатні незначно відрізнятися один від одного. Основна їх відмінність – це зовнішній вигляд.

Варто звернути увагу на принцип дії, який в більшості випадків залишається незмінним. Тип системи в більшості випадків залишається незмінним.

Якщо поцікавитися, що ж собою являє конструкція дверей розсувного типу, то вона має своєрідний механізм на роликах, міцні напрямні елементи і особливу полотно з відповідного матеріалу.

Ролики – це елемент конструкції, що монтується в саму двері, вони здатні допомагати пересуватися напрямних частинах. Вони прикріплюються в горизонтальному положенні у місці дверного отвору.

 

Залежно від структури системи розсувних міжкімнатних дверей, є певна кількість роликових механізмів. Їх кількість починається з двох і закінчується чотирма механізмами.

Якщо питання стосується самих направляючих і дверного полотна, то мимо цього в конструкції є добір фурнітури і декоративних панелей, які застосовуються для того, щоб закрити саму конструкцію механізму.

Серед наявного на сьогодні різноманітності виділяється певна кількість типів конструкцій, до них належить:

  • Гармошки;
  • Купе;
  • Каскадні;
  • Одне — і багатостулкові типи;
  • Радісно.

Залежно від типів конструкції, роликові механізми і їх направляючі підбираються залежно від типів конструкцій і матеріалів полотен. Цей факт можна легко пояснити тим, що системи мають неоднакову вагу, а у відповідності з цим – буде різне навантаження.

Приміром, якщо зайнятися порівнянням двостулкових скляних моделей і одностулкових розсувних міжкімнатних дверей, механізм для другого варіанту стає спрощеним і більш легким. Це пояснюється значним зниженням маси.

Від самого напрями механізму, за яким йдуть ролики, залежать показники надійності системи. Це варто знати для отримання стійкого і надійного рішення.

Розсувні двері та їх установка

Після вибору конструкції, треба знати, як правильно робляться двері між кімнатами власними силами. Ці знання сильно допомагають економити кошти і час.

Перша справа – це виконання розмітки, за допомогою якої встановлюються направляючі, при цьому мітки робляться тільки з допомогою рівня. Варто зауважити, що суворе дотримання горизонтального положення – дає позитивний результат.

Після того, як будуть змонтовані напрямні, дотримуючи всі особливості технології, приступають до подальших дій.

Наступною стадією вважається встановлення кріпильних болтів всередині роликових кареток. Також, варто завести роликовий механізм в середину направляючих. Під час використання одностулкових конструкцій – буде більш ніж достатньо пари роликів.

 
 Изготовление раздвижных дверей при помощи своих сил. Особенности системы, механизмов, изготовления и крепления

Скоби, які призначені для кареточних роликів, встановлюють у верхній частині дверних полотен. Слід знати те, що для конструкцій, зроблених зі скла, застосовуються інші способи кріплень, які передбачають використання пари лап з металу. Саме між ними слід затискати крихкий матеріал, в даному випадку – це скло.

Для того щоб отримати більше інформації про установці розсувних міжкімнатних дверей, залишається познайомитися з процедурами та особливостями монтажних робіт, що стосуються дверного отвору.

Встановлення виробляють з підняття і вкручування болтів, використовуючи кілька скоб вгорі полотна. Цю роботу легше виконувати вдвох, разом з помічником.

В самому кінці варто знати горизонталь полотна, все перевірити. Після цього монтуються всі наличники і основні добори. Варто пам’ятати про декоративної планки, її встановлення є обов’язковим, так як вона ефективно приховує весь механізм дверної фурнітури.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні