Виконання ремонту в офісі

 
 Выполнение ремонта в офисе

За статистикою багато власники офісів намагаються заощадити при ремонті свого помешкання, що позначається на якості робочих умов для персоналу. Від гарного ремонту підвищується імідж організації і настрій працівників, але не всім приватним компаніям за коштами буде використання дорогих матеріалів. Перед виконанням ремонтних робіт слід зіставити свої можливості і наміри.

Головні вимоги

Буває капітальний, косметичний, євро або брендований офісний ремонт. При обмежених фінансових можливостях можна обмежитися ремонтними роботами економ класу, коли оновлюється оздоблення приміщення. При стандартному ремонті виконується декорування, додатково встановлюється освітлення, поділ на зони. Найвищий рівень ремонту сприяє підвищенню, підтримування іміджу фірми. При цьому виконують істотну перепланування, дорогу обробку, купують більше статусну меблі, встановлюють клімат-контроль і звукоізоляцію, продуману вентиляційну систему і освітлення. Для цього краще звернутися до професіоналів на сайті dekoder.com.ua.

Незалежно від обсягу таких заходів, завжди необхідно враховувати головні вимоги:

  • продумане використання простору;
  • дотримання достатньої функціональності;
  • комфортні умови;
  • повинні застосовуватися дизайнерські рішення, відповідні іміджу фірми;
  • використання новітніх зносостійких матеріалів.

Використання простору

Якщо потрібно виконати часткову обробку стін, підклеїти шпалери, допоможуть вирішити завдання косметичні ремонтні роботи. При необхідності значної зміни зовнішнього вигляду приміщення не обійтися без капітального ремонту. Тоді, спочатку краще зайнятися дизайн-проектом. Найважливішою умовою є те, що для комфорту на робочому місці має бути використана достатня кількість вільного простору. Наприклад, для розширення приміщення варто пожертвувати перегородками, скористатися арками як проходів, а приміщення доповнити колонами, спеціальними нішами.

Офісні приміщення повинні бути наповнені світлом, від маленьких вікон краще відмовитися і замінити їх великими дерев’яними або пластиковими євровікнами з тришаровим склопакетом, це буде сприяти зниженню тепловтрат і поліпшення шумоізоляції.

Важливо! Меблі повинна займати мінімальну площу, але розташована вона повинна бути з максимальною зручністю.

Матеріал для оздоблення

В оздоблювальних матеріалах більшою мірою потрібно враховувати їх якість. Приміром, від пластикових панелей відбувається виділення токсинів, шкідливих для людського організму, шпалери просочуються запахами. Краще буде використовувати для офісного приміщення вапняну штукатурку. У звичайних випадках приміщення обробляють світлими кольорами: бежевим, білим, світло-сірим, світло-зеленим. Для молодого активного персоналу можна вибрати більш яскраві і сміливі тони.

При виборі кольору слід діяти з урахуванням параметрів освітлення, і те, як людська психіка реагує на кольори. Офіс на північній стороні будівлі краще обробляти із застосуванням теплих тонів, на південній стороні — холодних. Якщо в офісі йде постійний контакт з відвідувачами, необхідно застосування заспокійливих кольорів, при монотонній роботі, можна освіжити атмосферу яскравими контрастними кольорами.

Електропроводка

Вона завжди заслуговує особливої уваги. Необхідно враховувати всю використовувану оргтехніку, визначити її місце розташування. Обов’язково варто враховувати нормативи ПУЕ, якщо не планується здійснювати перепланування і перестановку. При невідповідності нормам — електропроводку замінюють.

Шумоізоляція

У маленькому приміщенні з великою кількістю персоналу і оргтехніки, обов’язково слід виконати звукоізоляцію. За час тривалого трудового дня складно зберегти оптимальний настрій з-за постійного шуму.

Вентиляційна система

Для забезпечення співробітників комфортними умовами, а їх роботу зробити ефективніше, необхідно забезпечити вентиляцію в офісі. При її відсутності слід забезпечити хоча б кондиціювання. Вентиляційні шахти і фільтри кондиціонера повинні регулярно прочищатися.

Світ

Освітлення повинно бути в достатньому обсязі, у відповідності з встановленими нормами. Слід виконати заміну всіх ламп люмінесцентними і енергозберігаючими світлодіодними лампами для найкращої освітленості та зменшення витрат на електроенергію. Кожне робоче місце має бути забезпечена локальним освітленням, і повинна бути забезпечена індивідуальне регулювання.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні