Вивезення будівельних відходів – особливості процедури

 
 Вывоз строительных отходов – особенности процедуры

В процесі будівництва будь-якого об’єкта утворюється велика кількість сміття, який, у відповідності з встановленими сучасним законодавством вимог, повинен вивозитися за певними правилами. Цей етап – один з найбільш важливих, і планувати його слід заздалегідь, щоб не затягувати здачу результату роботи замовнику. Правильніше за все буде відразу ж довірити цю відповідальну та важку роботу досвідченій команді кваліфікованих фахівців.

Що таке будівельний сміття?

Сюди включаються будь-які відходи матеріалів, у великій кількості утворюються під час будівельних або ремонтних робіт, а також при зовнішній і внутрішній обробці. Яскравими прикладами такого сміття є:

 • Бій цегли
 • Шматки шпалер
 • Уламки бетону
 • Старі віконні і дверні рами
 • Демонтовані стулки дверей
 • Биті скла
 • Залишки сумішей та розчинів
 • Обрізки арматури

Будівельне сміття забороняється вивозити на звичайну звалище – це може нанести величезну шкоду екології і просто небезпечно, а тому, будь-які подібні порушення караються суворими штрафами. Щоб не було проблем, необхідно суворо дотримуватися прописаних у відповідних нормативних документах правил утилізації.

Як відбувається вивіз будівельного сміття?

Незважаючи на гадану попервоначалу складність, насправді процедура утилізації відходів будівельних і оздоблювальних матеріалів досить проста. Спочатку, все зайве і непотрібне з території акуратно збирається і щільно укладається в спеціальний контейнер. Він помітно відрізняється своїми розмірами від звичайних вуличних ємностей для збору побутового сміття. Потім викликаються працівники і транспорт утилізаційної компанії, після чого відходи занурюються в машину і перевозяться на призначений для їх зберігання полігон. Всі взаємодія між замовником і клієнтом здійснюється на основі офіційного договору.

Іноді велика кількість такого сміття виникає не тільки при будівництві, але і просто під час широкомасштабного, ґрунтовного ремонту власної квартири. У такому випадку найкращим рішенням буде виклик фахівців, а не спроби вирішити проблему самостійно. Адже в іншому випадку величезну кількість часу, нервів і сил буде витрачено даремно. Замість того, щоб годинами виносити важкі відходи матеріалів і дихати шкідливої пилом, а після цього тижнями або місяцями мучитися з зірваною спиною, краще відразу довірити всю роботу професіоналам, тим більше, що ціни на їх послуги знаходяться на більш ніж адекватному рівні.

Приїхавши в обумовлений термін, команда робочих утилізувала фірми негайно береться за вирішення поставленої задачі, використовуючи спеціальні пристрої та машини, а також праця фізично міцних вантажників. Акуратно і швидко зібравши весь накопичився сміття з території будмайданчика або приміщення, вони помістять його в призначений для таких цілей металевий контейнер, після чого доставлять його на полігон. В подальшому, які на ньому зберігаються відходи будуть належним чином утилізовані. А от складати будівельне сміття у вуличні контейнери для побутових відходів суворо заборонено – це карається серйозними грошовими штрафами.

Знаючи і виконуючи не такі вже й складні правила вивезення будсміття в Харкові, можна не тільки за лічені години домогтися наведення порядку навіть на великій будівельному майданчику і здати об’єкт замовнику до обумовленої дати, але і мінімізувати можливий збиток екології, а також уникнути непотрібних проблем з чинним законом. Одночасно з цим, за рахунок прискорення процедури здачі об’єкта, вийде значно збільшити свою ділову репутацію, а значить, в майбутній перспективі – максимізувати прибутковість бізнесу.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні