Вторинне заміське житло або будівництво з нуля – який варіант краще і на що звернути увагу при виборі

Дядько Федір і кіт Матроскін тверезо оцінювали свої фінансові можливості, тому втікши від батьків-узурпаторів, оселилися в сільському будинку. Єдине, що вони могли собі дозволити, – це зміст утриманця Кульки, який весь вільний час гуляв і робив селфи.

Потенційно міг придбати собі готовий котедж, тільки місцевий листоноша Пєчкін, який володів цінною інформацією про зниклий «об’єкті». Ну а через те, що Пєчкін задовольнився лише одним велосипедом, швидше за все він працівник Пошти Росії.

Вторичное загородное жилье или строительство с нуля – какой вариант предпочтительней и на что обратить внимание при выборе

Будиночок в селі – будувати або брати готовий… Джерело vselennaya68.ru

Переваги покупки готового будинку

Безсумнівно, купівля будинку – це, мабуть, головний крок у житті будь-якої людини. Від того, куди ви переїдете жити, залежить не тільки моральний стан, але і багато в чому визначається спосіб життя.

Розглянемо переваги покупки заміського котеджу:

 • Відсутність проблем з документами. Для того, щоб угода купівлі-продажу відбулася, продавцю необхідно підготувати весь пакет документів.

 • Економія часу і сил. Не факт, що куплений будинок виявиться дешевше будівництва, проте, це дасть виграш у часі, який може суттєво вплинути на вашу сімейне життя, особливо, якщо ви зайнята людина.

 • Впевненість у завтрашньому дні. Звичайно, добре, якщо у вас є можливість звернутися до професіоналів, що давно працюють в сфері будівництва. Але бувають випадки, коли замовник обраний наспіх, що не гарантує якості споруди і взагалі її зведення. Якщо ви не впевнені, що здатні вести будівництво і контролювати весь процес – придбайте готовий варіант котеджу.

 • Підведені комунікації. По суті, ви можете переїхати в новий будинок вже в день укладання угоди. Наявність газу, світла, води, відіграє істотну роль, особливо, якщо у вас є діти.

Вторичное загородное жилье или строительство с нуля – какой вариант предпочтительней и на что обратить внимание при выборе

Готовий будинок – можливість заселитися і повноцінно жити відразу після покупки

 • Сусіди. Незважаючи на те, що в селищах міського типу, рівень життя знаходиться на більш-менш нормальному рівні, існує ймовірність оселитися з маргінальними особистостями.

Мнання експерта! Перед купівлею будинку, у вас є чудова можливість перезнайомитися з усіма майбутніми сусідами особисто і переконається в їх адекватності. При будівництві з нуля, в котеджне селище приїжджає багато різних людей і за фактом, ви з сусідом почнете контактувати, коли ваші домівки будуть вже добудовані. Нікому не хочеться отримати «подарунок» у вигляді скандального сусіда, тому ви можете застосувати хід конем і зателефонувати дільничному.

Безумовно, є і недоліки:

 • Приховані дефекти. Особливо цей момент актуальний для будинків, обшитих сайдингом. Як правило, під пластиком ховається цвіль, короїд або інші проблеми, які, можливо, дадуть про себе знати, через років 10. Теж відноситься і до внутрішнього оздоблення з гіпсокартону: попросіть господаря будинку відкрутити зворотним реверсом лист гіпсу, щоб переконається в якості теплоізоляції. Найчастіше, недбайливі продавці, використовують декоративні панелі і натяжні стелі, для приховування вад, тому ваше завдання – уважно розглянути кожен куточок.

Вторичное загородное жилье или строительство с нуля – какой вариант предпочтительней и на что обратить внимание при выборе

Приховані і явні дефекти вторинного житла Джерело www.moldovenii.md

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків від кращих будівельних компаній з бездоганною репутацією на ринку. Ви можете вибрати будинок без обробки або з будь-якого сучасного будівельного матеріалу. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

 • Певний дизайн. Звичайно, знайти такий будинок, який сподобається за всіма позиціями практично неможливо і, отже, швидше за все, ви зіткнетеся з проблемами реконструкції: в деяких випадках, проводити зміни у плануванні просто заборонено, особливо, якщо це несуча стіна або балка.

Приклад з життя: Переїхала в новий будинок Ірочка, мала досить значним смаком і стилем, поему вирішила перефарбувати жовтий фасад будинку у фіолетовий, щоб заявити на весь містечко про себе як про крутого дизайнера. «Це модно, стильно, молодіжно!» – говорила вона подружкам, показуючи журнали європейських брендів.

Найнявши бригаду, Іринка поїхала на тиждень за пригодами, а працівники взялися за справу. Яке було здивування господині, коли по приїзду вона побачила, що будинок має колір дитячої несподіванки. Коричневий відтінок вийшов при змішуванні двох кольорів, але місцевим жителям це не поясниш.

Вторичное загородное жилье или строительство с нуля – какой вариант предпочтительней и на что обратить внимание при выборе

«Я – художник, я так бачу!» Бригаду потрібно особисто контролювати на кожному етапі будівництва Джерело abisgroup.ru

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу проектування і будівництва заміських будинків під ключ. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Переваги будівництва з нуля

Розглянемо всі переваги, які дає будівництво з нуля:

 • Можливість консервації будинку. Економічний фактор відіграє вирішальну роль, тому, будуючи свій будинок, ви завжди зможете планувати всі етапи будівництва і підлаштовуватися під зручні умови.

 • Вибір відстані до воріт. Здається, така дрібниця, але він може суттєво вплинути на якість життя за містом. Досвідчені архітектори радять будувати будинок, на достатній відстані до хвіртки.

 • Можливість зміни планування будинку. Безумовно, це зручно, так як ще на етапі зведення, ви зможете вносити корективи і змінювати те, що може вплинути на комфорт проживання. Наприклад, розмір вікон, дверей, розташування сходи, санвузли і т. д.

Відео опис

Ще одну експертну думку у відеосюжеті, що краще: купити готовий або побудувати новий будинок? Придбати або побудувати будинок?

Мінуси поетапного будівництва:

 • Ймовірні проблеми з документами. Згідно із законодавством, якщо ваш будинок відповідає всім пожежним та санітарним нормам, вам не складе ніяких труднощів його зареєструвати. Однак, в житті все набагато складніше: вам доведеться збирати цілі стоси паперів, а якщо у вас є діти – дозвіл на вселення та реєстрацію за новим місцем проживання, від місцевого Органу опіки та піклування, строго обов’язково.

 • Нечіткі терміни заселення. Особливо важливо тим, хто живе на знімному житлі. Якщо ви зіткнетеся з шахраями, то кожен місяць, ви будете платити за оренду і знаходиться в невідомості, і не факт, що в підсумку, переїзд відбудеться. Для того, щоб відчувати себе спокійно – звертайтеся тільки у великі організації, які мають великий досвід будівництва та рекомендації.

Вторичное загородное жилье или строительство с нуля – какой вариант предпочтительней и на что обратить внимание при выборе

Неприємні моменти будівництва з нуля — довгобуд Джерело ekaraganda.kz

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про індивідуальний проект житлового будинку – основні аспекти проектування заміської нерухомості.

Висновок

Звичайно, коли є фінансова подушка, будувати набагато простіше і легше: у будь-якому випадку, на початковому етапі, у вас повинні бути гроші на фундамент і повноцінну коробку. Інакше ви ризикуєте запороти вже зроблену роботу, не маючи можливості грамотно законсервувати будівництво.

Якщо у вас мінімальні потреби, невеликі амбіції і ви здатні пережити ядерну зиму в одних трико – будівництво з нуля, це те, що вам потрібно!

Оцінок 0