Типи фільтрів для води та їх функціонал

Сучасні фільтри для води дозволяють швидко і ефективно очистити питну рідину від небажаних домішок. Як правило, у воді може присуствовать підвищений вміст заліза, марганцю, інших хімічних компонентів, які негативно впливають на організм людини, потрапляючи в нього у великих кількостях.

У свердловинах, які по ідеї повинні давати тільки кристально чисту воду, абсолютно безпечну для організму людини, часто зустрічається дрібне сміття, пісок. Механічні частинки також потрібно видаляти з води, домагаючись ідеальної чистоти і безпеки питної рідини.

Які фільтри для води пропонують покупцям?

Сьогодні в спеціалізованому магазині можна придбати високоякісні фільтри для води https://sdplus.com.ua/water-filter від вітчизняного або імпортного виробника. Найпримітивніший фільтр, так звана, система накопичувального типу. Це фільтр-глечик, який має невелику картридж-ставку, що очищає воду.

Через верхню широку горловину, в глечик наливається вода, яка проціджують через спеціальний отвір зі вставленим в нього картриджем. Фільтр недорогий, але примітивний, не підходить для фільтрації великих обсягів води.

Досить популярний фільтр настільний. Це проточна конструкція, яка виглядає як невеликий корпус циліндричної форми, що має кран. Така система підключається спеціальному шлангом до водопровідного крану, рідина надходить водопроводу і проходить через настільний фільтр, очищається, стає максимально безпечною для людини. Очисний ресурс фільтра становить, як правило, не більше 4000 л в середньому.

Сьогодні продаються фільтри для грубого очищення води, які встановлюються на трубах для видалення з води нерозчинних великих частинок, наприклад піску. Використовується дана система очищення, переважно, в заміських будинках. Водопровідна вода проходить через фільтр, надходить в труби безпосередньо з свердловини. Сьогодні у продажу можна зустріти фільтри: промивні, що не промивні і так далі.

Що таке фільтр попереднього очищення?

Система, що дозволяє видалити з води великі частки, пісок, іржу. Зазвичай такі системи використовується виключно для механічного чищення. Вони не видаляють з води важкі метали, хлор, шкідливі для здоров’я бактерії і віруси. Тому подібна система очищення води часто виготовляється з 3-ма різними змінними картриджами.