З чого почати ремонт офісу

 
 С чего начать ремонт офиса

В сучасному офісі повинно бути все необхідне для комфортної роботи та прийому відвідувачів. Необхідно правильно вибрати і розставити меблі, спланувати дизайн, організувати робочі місця, щоб кожен співробітник працював з повною віддачею. Окремо потрібно підготувати місце для зберігання документів і устаткування, без яких складно уявити діяльність будь-якої компанії.

Офіс компанії – це її імідж, тут приймають клієнтів, проводять переговори, тому необхідно створити відповідну атмосферу. Далі розглянемо декілька практичних рекомендацій з приводу ремонту офісу та його облаштування.

З чого почати роботу?

В першу чергу необхідно спланувати ремонт і вибрати відповідального виконавця, який простежить за якістю роботи. Можна замовити ремонт від компанії Молоток. Враховуючи специфіку роботи компанії, потреби співробітників і відвідувачів, важливо опрацювати дизайн інтер’єру і правильно розпорядитися вільним простором.

Зробити ремонт можна своїми силами, особливо якщо плануються незначні зміни і офіс не належить компанії, а узятий в оренду. Немає сенсу переплачувати і витрачати кошти з бюджету, щоб оновити інтер’єр. Для заміни комунікацій можна запросити приватних майстрів, або скористатися послугами компаній, що займаються обробкою.

Масштаби роботи повинні відповідати виділеного бюджету, а для цього потрібно ретельно все продумати і скласти кошторис. Послуги фахівців обійдуться дорожче, але, якщо потрібен капітальний ремонт краще не економити.

Внутрішнє оздоблення офісу

Від якості обраних оздоблювальних матеріалів залежить довговічність і презентабельність офісу, тому особливу увагу варто приділити внутрішньої обробки стін і вибору відповідних матеріалів.

Вибрати матеріали можна з урахуванням особливостей офісу і призначення кожного з кабінетів. Для ремонту в кабінеті керівника та обслуговуючого персоналу використовуються різні матеріали, це потрібно враховувати при покупці.

Найпопулярнішими оздоблювальними матеріалами для стін залишаються:

  • Панелі.
  • Коркові покриття.
  • Фарба.
  • Штукатурка.
  • Природний камінь та інші матеріали.

Офісні приміщення мають свою специфіку, тут завжди людно і не уникнути забруднень, тому основні критерії вибору матеріалів – це практичність і довговічність покриттів.

Кілька корисних рекомендацій

Починають ремонт з віддалених приміщень, а закінчують вестибюлем, щоб під час ремонту не пошкодити нові покриття будівельними матеріалами. В прохідних місцях необхідно вибирати якісне і досить міцне підлогове покриття, яке можна мити. Щодня матеріали будуть піддаватися інтенсивним навантаженням, тому краще вибирати мармур, граніт.

Не варто забувати, що, відвідуючи компанію у клієнтів складається перше враження. Обробка повинна бути не тільки якісною, дизайн кожного окремого кабінету в офісі, а також його холу повинен відповідати обраному стилю інтер’єру. Особливу роль в офісі грає освітлення, його має бути достатньо, тому необхідно скласти схему і купити освітлювальні прилади.

У кабінеті, де проводяться важливі зустрічі необхідно забезпечити хорошу звукоізоляцію. Це допоможе зберегти комерційні таємниці і позбавить від зайвого шуму, що заважає переговорам. Краще віддати перевагу касетних стель, з дерев’яними або металевими модулями. Виглядає таке покриття стильно і володіє хорошими звукоізоляційними властивостями.

Не варто в кабінеті керівника укладати плитку, яка втратила свою актуальність і підійде для оформлення робочої зони. У кабінеті директора повинні використовуватися тільки якісні, сучасні матеріали, від цього залежить імідж компанії.

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні