З чого складаються і як провести розрахунок експлуатаційного платежу заміського будинку

Життя молодят в комуналці чимось нагадує виживання в доісторичний вік: дим, сморід, гар і холод. На це, мабуть, можна було б закрити очі, якби не смурные тітки в бігудях, млосно проходжуються в коридорних отворах.

Ті, хто заднім місцем відчуває засос комунальної діри, вже давно збирають гроші на нове житло або намагається вирішити питання з квадратними метрами нетрадиційними способами, які не прийнято тихо обговорювати в суспільстві.

Из чего складываются и как произвести расчет эксплуатационного платежа загородного дома

З чого складаються щомісячні комунальні платежі та експлуатаційні витрати Джерело ab-ocenka.ru

Платити за рахунками доведеться, навіть якщо ви красива дівчина

Держава, як система контролю та розподілу ресурсів, не розділяє людей за гендерними та віковими критеріями, а це означає, що платити повинні всі і за все.

Незважаючи на те, що Росія володіє величезною кількістю природних багатств, сучасна людина не платить хіба що за метан, який сам же й виготовляє.

Розглянемо найбільш типові пункти, які входять в жировку звичайного котеджного селища.

Електроенергія

Тарифи на електроенергію призначаються в залежності від статусу селища. Для фізичних осіб (велике місто) вона складає близько 4 рублів за 1 Квт: ціна залежить від наявності або відсутності элетроплиты в будинку. Для регіонів, вартість безумовно нижче і становить трохи більше 2-х рублів. Крім того, кожні 7 років, ви повинні проводити повірку лічильника і його заміну. Коштує це недорого, і плюс до цього, фахівці приїжджають на будинок самі.

Газ

Якщо ви маєте на ділянці газгольдер, то заправку можуть здійснювати сторонні організації, що не мають відношення до домоуправлению. Проте якщо ви маєте врізку в загальну магістраль, за всіма правилами, вам необхідно мати лічильник і свій особистий номер платника. Для Московської області, згідно з новими тарифами за 2018 рік, ціна кубометра газу склав 6,35 рублів, а наприклад, для Волгоградської – 8,82 рубля.

Из чего складываются и как произвести расчет эксплуатационного платежа загородного дома

Газифікація селища Джерело yandex.ru

Вода

Існують котеджні селища, які забезпечують надходження води із загальної свердловини – це зручно і набагато вигідніше, порівняно з бурінням свого колодязя. Вартість кубометра холодної води для Москви становить 36,08 рубля, тоді як для Ростовської області, ціна варіюється на рівні 30 рублів.

Думка експерта! Якщо у вас є контурне опалення, рекомендується все-таки мати на ділянці запасний і незалежний джерело води. Це дозволить уникнути проблем з теплом у домі, особливо в зимовий період. До того ж, відрегульоване тиск у трубах, гарантує відсутність гідроударів і сприяє збільшенню терміну служби обладнання.

Каналізація

Безумовно, в котеджному селищі є центральне водопостачання і каналізація, однак, якщо ви вирішили зробити септик, вам доведеться продумувати шлях заїзду для спецмашини. Ціна послуги водовідведення для Москвичів плаває в районі 27 рублів, а ось приміром, для Ставропольського краю – вона не перевищує 18 рублів за кубометр.

Вивіз сміття

Для збору сміття, облаштовано спеціальні місця, а витрати – розділені між усіма жителями селища. По суті, ціна послуги залежить від керуючої компанії і не несе встановленого тарифу. Згідно з встановленими тарифами, вивезення сміття для Івановської області, обійдеться жителеві в 88 рублів за місяць, що майже порівнянно з Іркутська.

Из чего складываются и как произвести расчет эксплуатационного платежа загородного дома

Централізований вивіз сміття в приватному секторі Джерело tribunapracy.by

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими в Підмосков’ї ділянками для будівництва заміського будинку. У фільтрах можна виставити бажаний напрям, віддаленість від МКАД, вартість за сотку, розмір, наявність інфраструктури, газу, води, електрики та інших комунікацій.

Чистка дорожнього полотна

Особливо цей пункт актуальний взимку, коли необхідно швидко добиратися до міста. В селищах з добросовісним керуючим, ця проблема вирішується дуже швидко: ви пишіть заяву і вказуєте адресу та час чищення від снігу. В ідеалі, спецбригада приїжджає в той час, коли ви ще спите і наводить порядок.

Для автономних котеджних селищ в Московській області передбачена річна оплата дорожнього збору порядку 8 000 – 10 000 рублів в рік, що не особливо обтяжливо. У більш далеких регіонах, таких як Тамбовська область, відзначається незначна відмінність: ціна послуги з очищення дороги від снігу варіюється від 4 000 – 6 000 рублів.

Из чего складываются и как произвести расчет эксплуатационного платежа загородного дома

Чистка дороги і прибирання снігу засобами Керуючою компанією селища Джерело www.skyscrapercity.com

Охорона і сигналізація

Всі закриті селища, мають цілодобову охорону та відеоспостереження. Як правило, при в’їзді на територію, розташовується пункт кпп, в якому сидить адміністратор. Всі будинки забезпечені камерами відеоспостереження, а при бажанні, ви можете облаштувати в будинку приховані тривожні кнопки. Безумовно, ціна залежить від обраного пакета послуг: для Волгоградської області вона становить близько 2 000 – 5 000 в місяць, а для Тульської – до 3 000 рублів.

Відео опис

Яка різниця в щомісячних платежах за квартиру в місті і за будинок в селищі, дивіться у наступному відео:

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу водопостачання та каналізації, проводять електротехнічні роботи. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Парковка

Паркувальні місця, можуть розміщуватися біля в’їзду в селище або при кожному домі. Можливо, ви вирішите зробити гараж і парковку на своїй ділянці – в цьому випадку платити внески не потрібно. Якщо ви не користуєтеся парковкою або користуєтеся їй вкрай рідко, напишіть заяву в кербуд і зніміть послугу. Інше питання, якщо ви були пайовиком при будівництві котеджів і вже вклали гроші в паркувальне місце.

Вихід з цієї ситуації є: здавайте його в оренду і отримувати додатковий прибуток. Безумовно, ціни на паркувальні місця визначаються дальністю від міста, тому для Московської області вони досить значні і досягають 90 000 рублів, тоді як в Ярославській області, місце для машини вам обійдеться в 3 рази дешевше.

Из чего складываются и как произвести расчет эксплуатационного платежа загородного дома

Паркувальне місце – джерело пасивного доходу Джерело igmsk.ru

Послуги сантехніка, садівника і т. д

Такий майстер багатофункціональний і може не тільки лампочку вкрутити, але і полагодити розетку, підстригти газон. Ціна за його роботу визначається видами робіт і їх складністю, але, в будь-якому випадку – мати при собі професіонала у всіх сферах, дуже зручно. Вартість може бути погодинна або відрядна, але в будь-якому випадку, орієнтуйтеся, що виклик майстра обійдеться вам мінімально 2000 — 3000 рублів (Московська область), а от для регіонів, таких як Ульяновська область, цінник «чоловіка на годину» буде набагато дешевше і складе всього 500 — 1000 рублів за виклик.

Приклад з життя: Ефектна Оленка, яка звикла одразу підкорювати чоловіків, посперечалася з подругою Надею про те, що їй вдасться спокусити молодого і гарячого сантехніка Вову. Вона запросила його зібрати двоспальне ліжко в новому котеджі, після 7 вечора. Вова хлопець відповідальний, добросовісний і звиклий отримувати позитивні відгуки про свою роботу, тому зібравши польську конструкцію, він 2 години перевіряв її на міцність. Повертівши з різних сторін, Вова особисто переконався в якості збірки і невимушено покинув приміщення.

Из чего складываются и как произвести расчет эксплуатационного платежа загородного дома

«Чоловік на годину» — майстер на всі руки, дуже потрібний чоловік Джерело pinterest.ie

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про систему опалення в приватному будинку: схема від газового котла.

Заплати податки і спи, з ким хочеш спокійно

Крім всіх перерахованих вище податків, існують податки, які необхідно сплачувати будь-якому заміському мешканцеві раз на рік:

  • Податок на нерухомість. Визначається виходячи з кадастрової вартості вашого будинку і залежить, в основному, від відстані до найближчого великого міста. Наприклад, для невеликого котеджу, розташованого в Ярославській області, з загальною квадратурою в 90 м2, податок на нерухомість складе 1 300 рублів. Для Москвичів справи йдуть інакше – податок може досягати і 10 000 рублів, так як багато чого визначає ринкова ціна заміського будинку.

Из чего складываются и как произвести расчет эксплуатационного платежа загородного дома

Розрахунок податку на майно Джерело prosobstvennost.ru

  • Податок на землю. При покупці будинку з ділянкою, ви отримаєте свідоцтво БТІ, в якому прописано кількість соток, право власності та статус земельної ділянки. Саме ці моменти і визначають податкову базу.

Розмір платежів залежить від коефіцієнта регіону: для Московської області він становить 0,3%, а ось для Мурманської області, в деяких регіонах – всього 0,1 %. Для того, щоб отримати суму до оплати, необхідно помножити кадастрову вартість ділянки на свій регіональний відсоток. Приміром, вартість податку для Московської області може варіюватися від 7 000 до 30 000 рублів, тоді як на периферії – досягати всього 3 000 рублів.

Багато хто помилково вважають, що якщо їм вдасться побудувати просторе підвальне приміщення, то за ці «приховані метри» платити не треба: згідно із законом, будь-яке будова є базою оподаткування, незалежно від його розташування щодо ділянки.

Відео опис

Відеоматеріал розповідає про те, які витрати за змістом заміського майна очікують власника будинку або ділянки в котеджному селищі:

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про опалення приватного будинку електрикою.

Висновок

Російські люди в усі часи намагалися заощадити, і навіть зараз інтернет переповнений роликами про те, як платити менше, а більше споживати. Виходячи з практики судових приставів, таких спритників виявити нескладно: досить регулярно проводити інспекції. Мабуть, єдине, що може змусити людину справно оплачувати комунальні послуги, так це наявність високооплачуваної роботи.

Оцінок 0