Захоплюючий світ конструктора Lego – у вашому комп’ютері!

 
 Увлекательный мир конструктора Lego – в вашем компьютере!

Lego називають найпопулярнішою іграшкою на планеті. Цей конструктор завоював любов дітей і дорослих. Вік і цікаві – значення не мають. Бренд пропонує різні серії і локації. Але всіх їх об’єднує одне – бездоганна якість збірки і унікальні сюжети.

З розвитком цифрових технологій спочатку за серіями конструктора Лего були створені мультфільми і комікси. Потім бренд міцно закріпився і в сфері комп’ютерних ігор для хлопчиків. Сьогодні вони найбільш затребувані серед безлічі інших аркад, пригодницьких і логічних ігор, головоломок і навіть шутерів.

Переваги комп’ютерних ігор для хлопчиків Lego

Першорядний плюс представлених в даному розділі flash-ігор – це повна відповідність персонажів тим, що були придумані дизайнерами Lego. В іграх ви знайдете ті ж емоції на обличчях ніндзя Кая або Нді, ті ж костюми супергероїв Бетмена або Людини-Павука, то ж спорядження у Дарта Вейдера і Хана Соло з «Зоряних воєн». Сюжет також зав’язаний на основних дійствах або пригоди, які відображені у фільмах або мультсеріаліах.

Інші позитивні риси ігор:

  • В них ви зустрінетеся з великою кількістю добре промальованих персонажів – з головними героями і невтомними лиходіями;
  • У них є і епічні бої, і шпигунські історії, і захоплюючі місії. Кожна локація відрізняється барвистою картинкою, чудовим дозволом і яскравими фарбами;
  • У них продумано музичний супровід, що робить проходження кожного окремого завдання більш цікавим і азартним.

А ще кожна гра – це абсолютна відповідність Lego-стилістиці і жорстким принципам даної корпорації. Ви як батько можете не переживати: жорсткості, вбивств і складних військових місій в таких іграх не буде. Це не сприймає дитячий бренд і суперечить його основним канонам. А тому, ви можете сміливо дозволяти вашому малюкові пограти тут у найбільш цікаві і незабутні ігри на ПК, відмічені логотипом Lego.

Різновиди ігор Лего для хлопчиків

В які ігри можна зіграти хлопчикам? По-перше, це колекція Star Wars. Франшиза давно завоювала вдячність любителів космічної саги. Ігри у такому форматі радують хлопців і юнаків чудовими по епічності боями і битвами галактичного масштабу.

Не менш затребувані і супергерої. Лего щороку поповнює лінійку конструкторів все новими локаціями і сюжетами. У комп’ютерних іграх також можна стати трохи ближче до таким героям як Бетмен або Залізна людина.

Ниндзяго – ще одна серія, популярна серед хлопчаків. Кожен з нас хотів би пізнати особливості цього мистецтва. Ігри дозволяють перенестися в сюжет самого популярного мультфільму і відчути себе невтомним ніндзя – таким, який він присутній у кожному наборі Lego.

А ще в даному розділі ви знайдете багато гонок, спробуєте себе в ролі будівельника або поліцейського з міста City, познайомитеся з Фабрикою Героїв або перенесетеся у казковий світ Chima.

З дитячими flash-іграми для хлопчиків ви зможете відчути всю красу і оригінальність цілого світу під назвою Lego.

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні