Земля СФГ – що це за форма власності і що з нею можна робити

Діяльність у сфері сільськогосподарського сектора має стратегічне значення для держави, включаючи РФ. В увазі специфіки такої роботи, існують особливі вимоги для фізичних і юридичних осіб, які вирішили зайнятися обробкою землі або іншим виробництвом в сфері народного господарства. Якщо зацікавлена особа не має необхідного рівня кваліфікації та підготовки. Також, органи влади здійснюють в деяких випадках більш щадне ставлення до власників землі СФГ. Більш детальну інформацію ви дізнаєтеся нижче

Земля КФХ – что это за форма собственности и что с ней можно делать

СФГ – земля для фермерства
Джерело yurface.ru

Поняття землі СФГ

Території, які призначаються для ведення сільськогосподарської діяльності і розташовані за межею адміністративних пунктів затверджено і розписані в Земельному Кодексі ст. 77-81.

Таким чином вказані варіанти діяльності, які легальні на територіях такого типу земель:

  • Виробництво сільськогосподарської продукції;

  • Зберігання і переробка землеробського сировини;

  • Дослідницька робота та наукова діяльність в сфері АПК.

Законодавча база про розміри ділянок

Під час визначення конкретних наділів для селянсько-фермерського господарства (СФГ), особистого підсобного (ЛПХ), КФК чи сільськогосподарського виробництва в обов’язковому порядку необхідно врахувати максимально можливі легальні розміри. Таким визначенням займаються представники місцевої адміністрації або чинна влада суб’єкта РФ. У разі якщо розмір ділянки занадто великий, власнику буде відмовлено в занесенні до кадастровий список. Така система дозволяє застерегти накопичення земельних ділянок у одного власника або від дрібного дроблення території.

Федеральний нормативний акт «Про селянське господарство» №74 від 11.06.2003 передбачає можливу величину земельних ділянок. Для здійснення цільової діяльності.

Таблиця: Можливі габарити наділів.